VyVolení online: Vladkovci hází Nikol přes palubu, prý je zrádce

VyVolení 2013 online

Foto: vyvoleni-2013.cz

VyVolení mají dnes jeden z nejdramatičtějších návratů, jaký zatím v letošní sérii zažili. Jaká byla aktuální nálada ve vile po vyřazení Mirky a návratu Thomase?

Pavlína plakala ještě před tím, než se vůbec dozvěděla výsledek duelu. Po příchodu Thomase přišla Eva do malé ložnice za Pavlínou se zprávou, že její přítelkyně prohrála v duelu s jejich největším rivalem. Pavlíně se po této informaci spustily ještě větší slzy. Vladko, hlavní bos kmene Vladkovců, neskrýval velké znechucení: ,,S tímhle člověkem ještě minimálně čtrnáct dní. To bude strašný,“. Mirku považoval za vítězku této soutěže. Kdo naopak neskrýval nadšení byla Romana, které se vůbec poprvé v duelu vrátil člověk, kterého si přála.

Eva, Vladko a Pavlína neskrývali smutek. Všichni ostatní byli na terase s Thomasem a sbírali rozumy z jeho dnešního duelu. Nikol, která byla až do dnešního dne zatvrzelý Vladkovec, seděla nyní u Thomase a rozebírala to, proč si Vladkovci myslí, že je Nikol falešná: ,,Oni si myslí, že jsem ti doporučila vzít si Mirku do duelu já,“. Mladá soutěžící z Hotelu Paradise totiž reaguje na otázku z přímého přenosu, kdy se partnerka Mirky Pavlína z obýváku přes obrazovku ptala Thomase, zda mu někdo doporučil vzít si Mirku do duelu. Nikol je naštvaná na Evu za to, že toto navržení Mirky ihned rozšířila po vile. Thomas na základě toho doporučil všem ostatním VyVoleným, aby při dalším Zúčtování okamžitě zadluženou blondýnku vypalcovali.

Vypadá to, že oba tábory čeká v následujících dnech přeskupení. Ti, kdo definitivně zůstanou u Vladkovců, jsou Eva, Pavlína a Vladko. Dnes po duelu to vypadalo, jako by tato trojice zůstala opuštěná, bez dalších stranických členů. Uvidíme, zda tomu bude tak i v následujících dnech, jedno je ovšem jisté, tvar loga VyVolených – nahoru dolů – se projevuje v letošní řadě snad nejvíce ze všech čtyř ročníků.