VyVolení: Vladko si vystřelil ze soutěžících i z diváků, je zpět ve vile

VyVolení online 2013 vladko

Foto: VyVolení-2013.cz

VyVolení online: Vladko Dobrovodský je zpět ve vile. Vítěz první řady této reality show se po pěti hodinách vrací zpět mezi soutěžící. Vladko po příchodu všechny pozdravil klasickým: ,,Dobrý večer,“ a šel si ihned vybalit svůj kufr do malé ložnice, kde na něho již čekali bývalí členové Vladkolandu – Pavlína a Eva. Vladko se jim ihned po příchodu omluvil za to, co způsobil.

Soutěžící přiznal, že si celou situaci vymyslel jako úkol a štáb mu s tímto úkolem pomohl. Takřka všichni ve vile Vladkovi jeho tajný úkol sežrali i s navijákem. Obyvatelé vily ovšem nebyli sami, do napálených patří i většina televizních diváků, včetně naší redakce, která brala po přečtení prohlášení na oficiálním webu VyVolených Vladkův odchod jako hotovou věc. ,,Já už nevím, čemu mám věřit,“ řekla Eva Vladkovi. ,,Ono se to jinak nedalo, návrat Thomase z duelu byla nejlepší příležitost,“ odpověděl Vladko mladé blondýnce s tím, že jim dával před odchodem tajné indicie, díky kterým mohly pochopit, že nic není tak, jak se zdá. Dívky ovšem tajný úkol z Vladkových vět nepoznaly.

Vladko je tak zpět ve hře o pět miliónů. Kromě Pavlíny a Evy neprojevil radost takřka žádný soutěžící. Eva řekla Vladkovi, že většina soutěžících po odchodu Vladka změnila svou masku a začali se chovat zcela jinak než obvykle. Vladko se této informaci nijak zvlášť nepodivoval, po příchodu si udělal jídlo a v tichosti bez jakéhokoliv náznaku snahy o komunikaci ze strany ostatních soutěžících povečeřel.