VyVolení: Vladko Dobrovodský lituje, že šel do VyVolených znovu

Dnešní den byl pro Vladka Dobrovodského náročný. Prvotní nadšení z příchodu do vily ihned vystřídalo vystřízlivění a to už včera večer, kdy Vladko zapomněl číselnou kombinaci svého kufru a nemohl se do něho dostat. Po otevření svého kufru našel vylité všechny své šampóny a gely a to Vladkův temperament rozpálilo ještě více.

Dnešní ráno prožíval Vladko v otrávené náladě. Po zavolání do zpovědnice přiznal, že nejspíš udělal chybu, že šel do této reality show znovu. Můžou za to údajně hlavně lidé ve vile. Vladko říká, že nechápe, jak mohla některá ze slečen projít volbou. Podle něj mu všechny splývají a jsou tady omylem. Na otázku, kdo mu z šestice obyvatel vily je sympatický, odpověděl: ,,nikdo“. Ve vile mu údajně chybí živá voda se kterou by si zablbnul – někdo jako byla Regína.

,,Pro mě je toto slabé kafe“ řekl Vladko Thomasovi, když s ním seděl v obýváku. Vladkovi nejvíce vadí, že si nemá s ostatními co říct. ,,Nebaví mě mluvit o kravinách, nemám tu nikoho s kým bych se pobavil o životě, všichni tady jsou jako děti“.

Právě Vladko byl zvolen ostatními jako boss vily. Veškerý chod domácnosti tak jde přes něho: ,,Připadám si jako učitel v mateřské školce“. Uvidíme, jak to bude Vladko v letošní sérii reality show VyVolení 2013 zvládat dále. Pokud mu fandíte, můžete ho podpořit na facebooku zde.