Vyvolení: Thomas porazil Mirku, ta v soutěži končí

vyvolení online duel 27.9.20134. duel reality show Vyvolení 2013 skončil. O přízeň televizních diváků dnes v přímém přenosu bojovali dva vilový rivalové – Thomas a Mirka. Jednalo se o v pořadí druhý smíšený duel letošní série. Zúčtovaný Thomas si ve čtvrtek vybral Mirku s tím, že se rozhodoval mezi touto mladou vysokoškolačkou a Vladkem.

Jeho výběr se nakonec osvědčil. Thomas porazil Mirku, díky čemuž se tento soutěžící vrací zpět do vily. Mirka, která byla ve vile se svou dlouholetou partnerkou Pavlínou, ve VyVolených končí a svou druhou polovičku tak nechává ve vile napospas.

Thomas zvítězil s výsledkem 58:42, čímž si vysloužil modrý šátek imunity a zabezpečuje si tak další čtrnáctidenní život ve vile. Jak jste s výsledkem dnešního duelu spokojeni? Chtěli jste zpět více Thomase nebo Mirku? A potěšil vás dnešní výsledek?
Vyjádřit se můžete opět v naší anketě.Ve vile zbývá deset soutěžících. Mirka, která spadala do táboru Vladkovců tímto svou alianci ve vile oslabila. Thomas, který patří ke „Castellovcům“, je historicky první soutěžící z tohoto tábora, který se dokázal vítězně vrátit zpět z duelu.