VyVolení 2013: Vlado porazí Honzu, Pavlína Evu, myslí si sázkaři

vyvolení 2013 vyvolení online 15-11-2013

Foto: VyVolení-2013.cz


Přesně za hodinu uvidíme vůbec první dvojduel v historii VyVolených. V něm se utká Vladko proti Honzovi a Pavlína proti Evě. Pojďme se podívat, jaké šance dávají soutěžícím sázkové kanceláře.

Podíváme se na jednu z největších sázkových kanceláří Fortuna. Pokud se podíváme na sázky na dnešní aktuální mužský duel, tak dle této sázkové kanceláře dnes vypadne Honza, který má kurz 1,01. Vladko zde má kurz třináctkrát větší.

Co se týče ženského duelu, tak ten jsme nyní na oficiálních webových stránkách Fortuny nenašli, každopádně ještě odpoledne zde měla Eva kurz 1,03 a Pavlína 7. Sázková kancelář tak dává sedminásobně větší šance v dnešním duelu právě Pavlíně, která podle Fortuny dnes v jedenáctém duelu reality show VyVolení 2013 Evu porazí.

Nyní se pojďme podívat na průběžné výsledky na našem webu.

Mužský duel – Již od úterka u nás vede Vladko, který má v anketě 90% hlasů. Honza zde má pouze 10%. Do ankety dorazilo skoro 19 000 hlasů.
U ženského duelu vede u nás na webu Pavlína s 94% hlasů. Eva zde má pouze 6%. Zatím přišlo do ankety 7436 hlasů.
Již za hodinu startuje dnešní Super Duel. Uvidíme, zda se dočkáme tohoto výsledku, či nás čeká dnes minimálně jedno překvapení. Pokud se chcete podívat na reality show VyVolení online na kamerách, odkaz na streamové kamery najdete nahoře v menu v sekci Kde sledovat.