VyVolení online: Regína chce odejít z vily, Jafar ukazuje temnou stránku

vyvolení 2013 vyvolení online aktualne

Foto: VyVolení-2013.cz

Sledujeme reality show VyVolení online. Nově zvolení obyvatelé vily Jafar a Regína nepřinesli to, co nejspíš televize Prima od nich očekávala, a to konflikty. Oba soutěžící se začlenili mezi kolektiv takřka okamžitě. Jejich vyšší věk zapříčinil to, že je ostatní VyVolení začali respektovat kvůli zažitým životním zkušenostem, které oba soutěžící mají. Uplynule dny ve vile tak připomínaly spíše pohodový tábor než soutěž o pět miliónů korun. Velkého klidu si všimli i televizní diváci, kteří začali v diskuzních debatách projevovat svou nespokojenost. Produkční štáb tak musel přijít k radikálnímu kroku, který by vilový život patřičně rozvířil.

Včera přišel VyVoleným dopis, ve kterém bylo napsáno, že v rámci vegetariánského týdne musejí všichni VyVolení zůstat pouze na vegetariánské stravě, žádné maso není tento týden přípustné. To ovšem není vše. VyVolení mají rovněž zakázán alkohol a cigarety. A právě cigarety jsou to, co během dnešního dne řeší VyVolení nejvíce. Největší kuřačkou ve vile je Regína, která okamžitě po přečtení dopisu oznámila, že raději odejde z vily a ukončí soutěž, než aby si nezapálit cigaretu.

Temnou stránku projevil i Jafar, kterému nedostatek masa nedělá dobře. Produkce tohoto soutěžícího ještě trochu potrápila, a to tehdy, když se měl soutěžící přestěhovat z malé ložnice do velké. Diváci najednou neviděli toho hodného, usměvavého pohodáře, kterého nám Jafar až do dnes ukazoval. Sprosté nadávky směřované na štáb létaly vzduchem křížem krážem:

,,Jak buzerant tady…já to seru do pi*e, čurá*i, nechte mě bejt“

Neuspokojené základní potřeby tak začínají ve vile ovlivňovat nálady soutěžících. Produkce, zdá se, přišla na způsob, jak rozčílit tohoto největšího muže ve vile, a to pocitem, že jde štáb výhradně proti němu.

Co si myslíte o tomto radikálním kroku štábu? Vyjádřit se můžete v anketě.


Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit nahoře v menu v sekce Kde sledovat.