VyVolení online: Jafar přišel o imunitu

vyvolení 2013 online vyvoleni

Foto: vyvoleni-2013.cz

Pokud sledujete reality show VyVolení online hned od rána, mohli jste zaznamenat situaci, během které byl Jafarovi sebrán modrý šátek imunity. Jafar přišel o imunitu z důvodu, že modrý šátek během rána nenosil na svém těle. To ovšem není vše, kromě odebrání šátku a přiděleného bossování na další týden musí Jafar dnes pro všechny ostatní soutěžící vařit. To už tohoto velkého soutěžícího naštvalo natolik, že jsme opět viděli „zlého Jafara“, který začal sršet urážky a nadávky křížem krážem.

Štáb tak potvrdil naše předpovědi ohledně toho, jak se k tomto soutěžícímu chovat. Jafar se ve většině případů chová jako milý muž, pokud ovšem mu produkce naservíruje pocit, že se proti němu otočila „silná většina“ v podobě štábu, Jafar přepne na svůj ochranný mód a z usměvavého pána máme drsného Jafara.

Sebrání imunity Jafarem možná není pouze za účelem trestu. Produkce se možná tímto chce zbavit méně viditelných soutěžících a nechat si výrazné osobnosti ve vile co nejdéle. Tento týden to totiž vypadalo, že bude vypalcovaná Romana. Tím, že Jafar příšel o imunitu to nyní vypadá, že vypalcován bude stejně jako minulý týden znovu on. Jafar v minulém duelu ukázal, že dokáže v souboji o televizní hlasy vyřadit diváky nenáviděného soutěžícího, což byla Nikol.

Nyní velké sympatie u diváků nesklízí Lucie a Honza (pro podrobnosti klikněte na jména), záměr štábu může být tedy vyřadit někoho z této dvojice soutěžících tento týden. Toto je pouze ovšem teorie, která může být pravdivá, ale také nemusí.