VyVolení online: Honza se brání: ,,Gay filmy jsem netočil“

honza gay video

Foto: VyVolení-2013.cz

Včera jsme Vám přinesli článek o tom, že soutěžící Jan Podzimek, který míří v pátek do jedenáctého duelu údajně točil gay filmy. Televize Prima tak s ním okamžitě po zjištění této informace udělala rozhovor ve zpovědnici, ve které se soutěžícího na jeho minulost zeptala. Honza tuto informaci zásadně odmítl s tím, že se nejspíš jedná o nějakého jeho dvojníka.

„Během výběrových castingu reality show VyVolení 2013 jsem prohlásil, že žádné zkušenosti s natáčením porna nemám a za tím si stále stojím. Za žádných okolností bych netočil nějaké filmy, a ještě k tomu gay filmy. Na taková obvinění říkám, že jsou prostě směšná a nepravdivá.“

Rodina Honzy toto obvinění těžce nese. Jeho maminka (která údajně nemá ráda Vladka, protože je gay) okomentovala celou situaci takto:

„Je to šokující informace. Je nemožné, aby Honza něco takového natáčel, celý život žije se mnou a vždy si peníze vydělal poctivým způsobem. V minulosti nikdy žádný finanční nedostatek nepocítil“.

Za naší redakci musíme říci, že jsme video shlédli a podoba je tam obrovská. Porovnávali jsme obočí, zuby, uši i tvar nosu (však posuďte sami) Je tedy otázkou, zda je Honza skutečně na videu či nikoliv. Je to zkrátka tvrzení proti tvrzení. Abychom zjistili, co si o celé situaci myslíte vy, přidáváme anketu, ve které můžete vyjádřit, zda si myslíte, že Honza, soutěžící reality show VyVolení 2013, skutečně účinkuje v gay pornu či nikoliv.