VyVolení online: Do duelu míří Pavlína a Eva

vyvolení 2013 online výzva

Foto: VyVolení-2013.cz

Právě skončil další neobvyklý přímý přenos, ve kterém se stejně jako minulý čtvrtek, tak i toto úterý zúčtovalo a následně i vyzývalo. Poslední čtyři soutěžící, kteří neměli zelený šátek, dle svého hlasování určili, že do zítřejšího duelu míří Pavlina, která získala celkem tři palce. Zde je přehled všech dnešních udělených palců.

Pavlína – 3 KO –  (Lucie, Eva, Romana)
Eva – 1 KO – (Pavlína)

Do duelu reality show VyVolení 2013 tak vůbec poprvé míří Pavlína,  která zatím ani v jednom souboji o televizní hlasy (kromě své volby do vily) nebyla. Na našem webu opět během dneška probíhalo hlasování, ve kterém jste vybírali toho, koho vy osobně již nemáte rádi a chtěli byste ho okamžitě z vily pryč. Hlasování vyhrála s nejvíce negativními hlasy Eva, která získala 48% všech negativních hlasů. Na druhém místě se umístila stejně jako v úterý Lucie.

Po Zúčtování probíhala zcela výjimečně i Výzva, ve které si Pavlína měla zvolit svého protivníka. Ta se po dvaceti minutovém přemýšlení v ložnici rozhodla, že do zítřejšího duelu s sebou stahuje svou v současnosti největší nepřítelkyni Evu.


Sestava jedenáctého duelu je tedy kompletní. Vladko proti Honzovi. Pavlína proti Evě. Jak se Vám dvojitý duel líbí? Těšíme se na vaše názory opět zde v komentářovém prostoru pod článkem.