VyVolení online: Den 37 – Nikol si našla cestu k Thomasovi

vyvoleni online 29-09-2013

Foto: VyVoleni-2013.cz

Pokud nesledujete reality show VyVolení online na kamerách, přinášíme vám to nejzajímavější, co se událo v rámci třicátého sedmého dne ve vile.

VyVolení si ráno v rámci rozcvičky zatančili na loňský velký hit Gangham Style od korejského zpěváka Psy.

– Novým bossem vily se stal nově příchozí Honza. Ten vystřídal doteď úřadujícího Thomase v chodu vily. Honza ihned jako nový boss dostal úkol, a to zabezpečit kompletní úklid celé vily. Lucie si opět s Láďou vyměnila během úklidu pár svých kritických názorů, a to tehdy, když Láďa umýval záchody holýma rukama. Lucie se podivuje, že tahle činnost mu nevadí, a přitom se štítí si vzít po Lucce lžičku z úst.

– Dnes slavila narozeniny dcera Romany, která byla minulý týden pozvána do přímého přenosu, aby vzkázala své mamince do zpovědnice, co má na srdci. Mladá dívka se i přes všechny vilové trable, které má Romana ve vile již za sebou, za svou maminku nestydí. Toto upřímné prohlášení tehdy rozplakalo i samotnou moderátorku Terezu Pergnerovou. Romana si dnes v den narozenin její dcery pořádně zahulákala na terase.

Vladko poprosil produkci, aby mohl uskutečnit úkol, ve kterém odejde z vily. Vlado si chce tímto prověřit, jak se ostatní VyVolení chovají, když nebude ve vile. Zatímco Eva a Pavlína při Vladkově balení kufru oplakávaly jeho odchod, ostatní VyVolené jakoby Vladko vůbec nezajímal a dále oslavovali na terase narozeniny dcery Romany.

– Vladko původně chtěl jít pouze do spojovací místnosti, kde by dostal spacák a mohl tam přespat. Produkce mu nakonec povolila vejít do zvláštní produkční místnosti, kde byla zachována pravidla nepřístupu jakýchkoliv informací z venku. Jakmile se za Vladkem zavřely dveře, nově příchozí Honza se vítězně usmál, Thomas plesal radostí a řekl: ,,Dvě mouchy jednou ranou,“.

Thomas přiznal, že po Vladkově odchodu možná začne věřit v boha.

– V rámci padnutí Vladkolandu byla svolána rada federace, ve které vystupovala prezidentka Lucie.

– VyVoleným byla na obrazovce puštěna krátká ukázka videa, ve které Vladko odchází venkovními dveřmi ven. Zároveň viděli VyVolení i oficiální web soutěže, kde byl umístěn článek s Vladkovým odchodem. Prezidentka Lucie ihned po zhlédnutí prohlásila, že jim štáb může pouštět „fejky“.

Eva se pohádala po zhlédnutí videa s Pepou. Oba soutěžící se do sebe pustili. Důvodem bylo to, že si Pepa myslí, že je Vladko psychicky narušený. Evě vadí, že Pepa o jejím vilovém kamarádovi špatně mluví, aniž by se mohl bránit.

– Eva a Pavlína, bývalí Vladkovci, se následně psychicky sesypaly. V malé ložnici obě blondýnka takřka nepřetržitě brečely a nechtěly se s nikým dalším bavit.

– Vladko po příchodu všechny pozdravil klasickým: ,,Dobrý večer,“ a šel si ihned vybalit svůj kufr do malé ložnice, kde na něho již čekali bývalí členové Vladkolandu – Pavlína a Eva. Vladko se jim ihned po příchodu omluvil za to, co způsobil.

– ,,Já už nevím, čemu mám věřit,“ řekla Eva Vladkovi. ,,Ono se to jinak nedalo, návrat Thomase z duelu byla nejlepší příležitost,“ odpověděl Vladko mladé blondýnce s tím, že jim dával před odchodem tajné indicie, díky kterým mohly pochopit, že nic není tak, jak se zdá. Dívky ovšem tajný úkol z Vladkových vět nepoznaly.

– Vladko se následně postavil před všechny soutěžící a řekl, že odchod byl pouze jeho vymyšlený úkol. Thomas, aniž by Vladko dokončil svůj proslov, zakončil jeho přednes větou: ,,Nezájem,“. Podle něj je Vladko jen trapný klaun, který opět na sebe strhává pozornost.

Nikol přiznala, že si k Thomasovi našla cestu.

– Závěr dne již patřil opět hádkám, konkrétně v ložnici. Thomasovi vadí, že jedna jeho ovečka tráví až moc času s jeho nepřítelem. Jedná se o Romanu, která dle Thomase leze Vladkovi do zadku. Romana se nařčení ihned chytla a začalo opět moralizování.

To je vše ze třicátého sedmého dne života ve vile. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete si kamery zapnout ve kteroukoliv denní dobu. Jak na to, najdete v položce Kde sledovat v horním menu tohoto webu.