VyVolení online: Den 39 – Lucie a Vladko poprvé proti sobě

vyvolení online

Foto: VyVoleni-2013.cz

Třicátý devátý díl ve vile přinesl první velkou hádku Vladka a Lucie. Pokud nesledujete reality show VyVolení online na kemerách, je tady opět rekapitulace toho nejzajímavějšího, co se událo během dne.

– Ráno se všichni VyVolení probudili s menším strachem o své zdraví. Ve vile stále řádí pásový opar Thomase, a tak se soutěžící hlídají natolik, že hned u snídaně do sebe cpou prášky. Pepa našel menší opar na své puse. Lucie během požívání prášků prohlásila, že si myslí, že jsou prášky pouze obchodní průmysl, jak z lidí vytáhnout peníze, své děti údajně nenechá ani očkovat.

Vladko a Romana dostali dnes speciální úkol, a tím bylo dočasné nahrazení štábu. Tato dvojice se zavřela do velké ložnice a vytvářela úkoly pro ostatní VyVolené.

– Lucie je i tento den Thomasův opatrovník, neustále tak Thomasovi připomíná, aby se pravidelně umýval. Romana naopak kontroluje hygienu ve vile.

– Lucie po celý den dezinfikuje celou vilu, zvláště koupelnu, ve které je kontakt Thomase a ostatních soutěžících nejnebezpečnější. Ve zpovědnici Lucie přiznala, že dnešní den je pro ní velmi náročný, uvědomuje si, jak velká zodpovědnost ji byla přidělena.

Vladko si při zvýšených hygienických podmínkách ve vile stěžuje na Láďu, ten prý spí několik dní stále v tom stejném tričku. Pepa ve zpovědnici navrhl, že se všichni soutěžící peněžně složí a koupí Láďovi nové trenky, tričko a ponožky.

– Vladko a Romana vymysleli úkol, že se soutěžící musí po dvojicích jít osprchovat a vzájemně si umýt záda. Na Pepu zůstal do dvojice Láďa, a to tento soutěžící nemohl rozdýchat. Bývalý číšník si totiž od Ládi na sebe sáhnout jen tak nenechá. Lucie řekla Romaně na terase, že si myslí, že je Láďa tento týden ve vile šikanovaný ostatními soutěžícími.

– Romana a Vladko vymysleli další úkol, tentokrát více sportovní. VyVolení si museli svázat nohy a provést závod ve skákání na terase. Ještě před tím, než závod proběhl, se ostatní VyVolení na truc schovali novému štábu do prádelny.

– Ve zpovědnici na Romanu a Vladka čekaly odstrašující fotografie pásového oparu. Oba soutěžící měli použít fotky jako přednášku o těchto nemocích. Jejich projev byl puštěn ostatním soutěžícím na plazmě v obýváku. Lucie po zhlédnutí fotek řekla, že by si raději nechala uříznout kus těla, než aby dopustila, aby se něco takového objevilo na jejím těle.

VyVolení debatovali v obýváků na téma, zda by měl Thomas opustit vilu, pokud se jeho nemoc začne více projevovat. Sám Thomas s tímto návrhem problémy nemá. Děkuje Lucii za pomáhání a navrhuje štábu, že se klidně může jít vyléčit mimo vilu s tím, že by se následně vrátil.

– Thomasovi byla odebrána imunita, kvůli nenošení šátku na těle. Štáb tak učinil až na základě stížností televizních diváků.

– Soutěžící si měli sepsat seznam peněžních částek, které odpovídají tomu, co vše ve vile do té doby zničili. Největší peněžní položku za ničení majetku vily měla Pavlína. Jednotliví VyVolení byli následně pozváni do velké ložnice na individuální pohovory. Nejvíce smíchu novému štábu v rámci individuálních pohovorů přinesla Lucie, která Vladka rozesmála, vzápětí se ovšem již tito dva soutěžící tolik nesmáli, čekala je totiž jejich první velká hádka.

– Předmětem této hádky bylo neplnění úkolů. Vladko si myslí, že většina soutěžících odchází v půlce jakéhokoliv úkolů a nebere jej dostatečně vážně. Názorným příkladem dle Vladka byla Lucie, která i během jeho proslovu o neplnění úkolů šla do jiné místnosti. Lucie šla totiž do menší ložnice kontrolovat Thomase. To, zda Vladka naštvalo, že se Lucie stará o Thomase, o jeho největšího rivala, nebo jde skutečně pouze o ohrazení se na neplnění úkolů, není jisté. Lucie každopádně dostala trest za všechny VyVolené, a to odevzdat nejdříve svůj amulet v podobě žáby, a nasledně i Andělička, ke kterému má velmi silnou citovou vazbu. Vladko tímto trestem reagoval na Lucčin úšklebek při odevzdávání žáby. Thomas během hádky zahrozil Vladkovi, že jakmile bude venku, dostane přes pusu. To se nelíbilo Nikol, která si myslí, že tímto zašel už daleko. Thomas argumentuje, že ten, kdo přehání, je Vladko, který schválně Lucii udělal naschvál s Anděličkem.

To je vše ze 39. dne ve vile. Zítra nás čeká pátá Výzva, ve které si bude Eva volit svého soupeře. Pokud chcete sledovat VyVolení online, odkazy na kamery najdete v horním menu pod záložkou Jak sledovat.