VyVolení online: Den 38 – Thomas má pásový opar

vyvoleni online den 28 2013

Foto: iprima.cz

Co vše se přihodilo během 38. dne ve vile? Pokud nesledujete reality show VyVolení online na kemerách, přinášíme opět to nejzákladnější.

– Hned ráno byl Thoma ve zpovědnici a stěžoval si na pupínky, které má na zádech a břichu. Nově příchozí Honza jeho návrh odsoudil: ,,Každý si tady stěžuje na maličkosti,“. Thomas byl ovšem v právu. Vítěz posledního duelu má totiž pásový opar.

– Do vily tak dorazil doktor Bažant, který se na Thomase pořádně podíval a při této příležitosti zkontroloval i ostatní VyVolené. Pepa je zdravý, Vladko si stěžuje pouze na stres, Romana mluvila o zvýšených dávkách alkoholu, Nikol bolely uši, Lucka má průjmy, Eva je zdravá a pouze prosí o něco do uší, aby nemusela používat tampóny, Láďa neřekl ani slovo, Pavlína měla poslední dny sebevražedné myšlenky. Vladko se po zkontrolování všech VyVolených vrátil k panu Bažantovi a požadoval z jeho strany iniciativu při jeho vtípku, který na dívky vymyslel. Jeho plán ovšem nevyšel.

– Doktor Bažant potvrdil Thomasovi pásový opar, a tak musí tento soutěžící okamžitě do karantény. ,,To mám z Vladka,“ ihned reagoval na zjištění Thomas.

– Thomasovi musela být připravena zvláštní místnost, aby se nákaza nerozšiřovala, VyVolení mu tak připravili malou ložnici. Ani to se ovšem nevyhnulo hádkám. ,,Já ti to jen tak lehce nedám,“ řekl Vladko Thomasovi.

– Thomasovi musel být zvolen opatrovník, a tím byla jednohlasně určena Lucie, ta se musí o Thomase starat.

– Nově příchozí Honza se učil bosování, přišel mu totiž od produkce dopis celkem pětkrát. Honza se musel naučit základní pravidlo ve vile, a to číst dopisy vždy při přítomnosti všech VyVolených.

VyVolení si vyzkoušeli vědomostní test na téma etického chování. Tento úkol bavil hlavně Vladka, který si posteskl, že úkol netrval déle.

– Ve vile se volil slušňák vily a buran vily. Tím prvním se stal Honza, kterého ostatní zatím příliš moc neznají. Buranem vily byl zvolen Pepa, kterého tato nálepka rozčílila, a tak se šel ihned pohádat na terasu s Evou, kterou ve vile nejvíce nesnáší.

VyVolení se museli hodit do gala a znázornit život ze 30. let 20. století. Zároveň se všichni museli rozdělit do dvojiček. Eva chtěla být opět s Vladkem, jenže ten by chtěl zkusit někoho jiného, jelikož je ve všech úkolech právě pouze s Evou. Eva si tak nakonec k sobě vzala Honzu.

– Jednotlivé dvojice soutěžících se k sobě musely chovat mile a s úctou. Následně si všichni sedli na terasu u stolu a popovídali si na úrovni o všech možných otázkách společenského života.

– Na závěr jsme viděli Thomase v posteli, jak mluví s fotkou Zdeničky a produkční střihy soutěžících před a po proměně.

Již dnes nás čeká páté Zúčtování, pokud chcete do té doby sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit v sekci Jak sledovat. Zároveň můžete hlasovat v naší anketě o tom, koho dále nechcete ve vile.