VyVolení online: Další fotografie Jana Podzimka s mužem

vyvolení 2013 jan podzimek gay

Foto: VyVolení-2013.cz


Takřka od pondělka, kdy bulvární server Super.cz přišel se spekulací ohledně Honzového natáčení gay filmů pro pány se strhla na internetu mediální lavina, během které se nejrůznější média snažily potvrdit či naopak vyvrátit identitu Honzy v daném filmu.

Včera jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme informovali o tom, že Honza, soutěžící reality show VyVolení 2013, svou gay minulost naprosto odmítá se slovy, že nikdy by nic podobného neudělal.
Stejná slova pronesla i jeho maminka, která je přesvědčená, že Honza ve filmu nefiguruje, ale že se jedná o jakéhosi jeho dvojníka. Do článku jsme umístili i anketu, ve které jste se mohli vy sami vyjádřit, zda si myslíte, že se jedná skutečně o Honzu či nikoliv.

Čísla mluví jasně, 86% z Vás si myslí, že Honza skutečně natočil minimálně jeden zmíněný gay film. 14% z Vás si myslí, že se nejedná o Honzu.

Kromě zmíněné diskuze a anketního hlasování se na internetu rovněž objevila další spekulativní fotografie, ve které je Honza svlečený do půl pasu a na něm je „přisátý“ neznámý muž s kšandami. Co přesně tento neznámý muž dělá Honzovi nelze z fotografie poznat. Fotografie se jako první objevila na facebooku. Pokud se chcete na fotku podívat, můžete ji vidět zde.Je tedy otázkou, zda Honza skutečně mluví nebo nemluví pravdu. Již zítra jde do duelu se svým největším rivalem Vladkem, uvidíme tedy, zda se moderátorka Tereza Pergnerová Honzy na jeho minulost zeptá. Bude zajímavé sledovat, jak se bude soutěžící tvářit během jeho odpovědi. Častokrát jsme již v reality show VyVolení viděli, že mimika a gesta během odpovědí mohou naznačit odpověď daleko více než pouze slovní odpovědi. Pokud chcete vidět, jak si stojí oba pánové v průběžných výsledcích na našem webu, přejděte do článku zde. V tomto článku rovněž najdete telefonní čísla, pomocí kterých můžete Honzu nebo Vladka podpořit.