VyVolení online: 58. den – Žádný alkohol, žádné cigarety, žádné maso

vyvolení 2013 vyvolení online rekapitulace 21-10-2013

Foto: VyVolení-2013:cz

Máme za sebou další den ve vile, nyní v pořadí 58. Co vše se během tohoto dne událo v reality show VyVolení 2013? Přinášíme souhrn včerejší rekapitulace, kterou nám televize Prima přinesla na obrazovkách televize Prima Love.

– Jak jsme již informovali během neděle, VyVolení dostali zákaz všeho nezdravého. Ve vile totiž začal ozdravný vegetariánský týden, který začal patřičnou detoxikací, to znamená zbavení těla všeho nežádoucího. VyVolení museli odevzdat veškeré sladkosti, alkohol i cigarety. Eva a Pavlína dostaly za úkol prohledat ostatním věci a zajistit, že si ostatní soutěžící nekřečkují nějaké jídlo ve svých skříních.

VyVolení si dnes zacvičili nikoliv na terase, ale rovnou v obýváku.

Pavlína si dopoledne stěžovala na noční hádku mezi Romanou a Lucii, během které se Lucie rozbrečela. Důvod, proč Romana v noci křičela na Lucii byl ten, že Romaně vadí věci, které Lucie dělá. Jedná se o různé zvuky jako mlaskání. VyVolení si myslí, že Romana život ve vile poslední dny už moc nezvládá.

– Regína se cítí ze všech VyVolených nejhůře, je totiž nejdelší kuřačka. Cigarety kouří už třicet let. Po oznámení, že se mají VyVolení zbavit všeho nikotinu ve vile, nejstarší soutěžící vily neváhala a okamžitě oznámila odchod ze soutěže.

Vladko ve zpovědnici přiznal, že mu chybí sex. Vítěz první série VyVolených údajně neměl pohlavní styk již přes rok. ,,Připadám si jako v kostele,“ směje se Vladko ve zpovědnici.

– Soutěžícím dorazily do vily zásoby zdravého jídla. Vladkovi zdravé jídlo nevadí, prý ve vile velmi přibral, a tak dietu uvítá. Jafar začal být s nedostatkem masa čím dále více podrážděný. Dvoumetrový soutěžící zkrátka potřebuje maso.

– Regína si připadá bez cigaret jako v nějakém psychologickém experimentu. Soutěžící si myslí, že štáb zašel příliš daleko a považuje vzniklou situaci jako psychický teror, Regína si tak okamžitě sbalila všechny své věci do kufříku a šla se postavit před zásobovací místnost s úmyslem podepsat jakékoliv smlouvy a okamžitě si jít do nejbližší hospody zapálit cigaretu.

– Do vily dorazil dopis, který nabádal ostatní soutěžící, aby Regíně pomohli. Ta ovšem pomoc nechce. S kouřením nechce přestat, a tak odmítá jakoukoliv odvykací kúru. Po chvíli dostala od štábu nejdříve nikotinové žvýkačky, které moc nepomohly. Následně dostala dopis od své dcery, ve kterém ji vybízí, aby soutěž v žádném případě neukončovala a bojovala dále. Společně s dopisem dorazila i elektronická cigareta, která nakonec přiměla tarotovou kartářku zůstat ve vile.

– Obýváková porada ohledně nedostatku nikotinu ve vile se opět stočila na hádku mezi Nikolou, Lucii a Romanou. Romaně čím dál více vadí neuctivé chování těchto dvou slečen vůči Romaně. Vladko se holek zastal a řekl, že ho již poučování Romany nebaví.

– Nový boss vily Jafar neplnil povinnosti, a tak mu produkce poslala dopisy s upozorněním. Následně štáb soutěžícího ještě více potrápil, a to tehdy, když se měl tento soutěžící přestěhovat z malé ložnice do velké. Stěhování věcí ovšem nedělal Jafar, ale udělali to ostatní soutěžící tajně, což Jafara naštvalo k nepříčetnosti. Diváci najednou již neviděli toho hodného, usměvavého pohodáře, kterého nám Jafar až do dnes ukazoval. Sprosté nadávky směřované na štáb létaly vzduchem křížem krážem. Ostatní VyVolení se začínají bát toho, že když Jafara naštvala taková malá věc, co se stane, až se Jafarovi stane nějaká náročnější situace – například vypalcování.

– V rámci vegetariánského týdne VyVolení dostali povel ke spánku už o deváté večer. Tento týden se tak nočních párty ve vile asi moc nedočkáme.

To bylo vše z 58. dne ve vile. Již dnes nás čeká další Zúčotování. Pokud chcete vědět, koho diváci již nechtějí ve vile, můžete se podívat na průběžné výsledky zde. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, přejděte do sekce Kamery.