VyVolení online: 11. duel vyhráli Vladko a Pavlína

vyvolení 2013 vysledky online

Foto: VyVolení-2013.cz

Právě skončil v pořadí jedenáctý duel, který se zapíše do historie VyVolených jako duel, ve kterém bojovali hned čtyři soutěžící. V přímém přenosu si to o přízeň televizních diváků rozdala mužská a ženská dvojice. Zúčtovaný Vladko bojoval proti vyzvaném Honzovi a Zúčtovaná Pavlína bojovala proti vyzvané Evě.

Na našem webu probíhalo anketní hlasování už od úterka, ve kterém vedl Vladko nad Honzou v poměru 90% : 10%. Stejná situace nastala i v reálném SMS a facebook hlasování. Vladko Dobrovodský porazil v přímém přenosu reality show VyVolení 2013 mladšího Honzu Podzimka v poměru 89% x 11%, čímž poslal svého soupeře domů.

V ženském duelu probíhal souboj podobně. Na našem webu v rámci internetového hlasování vedla Pavlína nad Evou s obrovským náskokem 93% a 7%. Stejně si Pavlína vedla i u diváků v reálném SMS a facebook hlasování, kdy porazila Evu v poměru 95% x 5%.


V reality show Vyvolení 2013 tak zůstává poslední čtveřice Vyvolaných – Romana, Lucie, Vladko a Pavlína. Komu z nich přejete výhru nejvíce? A jak jste spokojeni s dnešním superduelem?