VyVolení: Den třicátý třetí – Vladko si našel nového nepřítele

vyvolení online 2013-26-9-2013

Foto: www.vyvoleni-2013.cz


VyVolení jsou ve vile již 33. den. Co vše se během tohoto dne událo?

– Ranní atmosféru doprovázely stále dozvuky večerní hádky, která vznikla kvůli tomu, že si Romana ve vaně sundala podprsenku a natřásala své vnady. Kvůli tomuto počinu se do ní pořádně obul reportér Thomas, který by se prý za svou matku styděl, kdyby prováděla ve vile podobnou věc. Romana si o Thomasovi myslí, že mu chybí pokora. Thomase se dotklo, že o něm Romana řekla, že je špína. Bývalá gamblerka ovšem přiznala, že se ji po stažení podprsenky značně ulevilo, ve vile se prý cítí neustále utlačovaná všudepřítomnými kamerami, a tak si aspoň na chvíli mohla dopřát pocitu svobody.

VyVolení si měli mezi sebe rozdělit své nové členy v rámci dvou odlišných politických uspořádání. První z nich byla Románská republika včele s prezidentkou Romanou, do které byli začleněni také Thomas, Nikola, Pepa a Lucie. Druhý systém byl Vladkoland s úřadujícím Vladkem, který byl následován Ladislavem, reportérem Thomasem, Evou, Pavlou a Mirkou.

– Každý vilový stát měl nakreslit svou vlajku, znak, portrét prezidenta (či krále) a vytvořit hymnu. Vlajka Románské republiky připomínala tu českou, jen s trochu obměněnými barvami, i hymna byla podobná té české. To Vladkoland se nesl ve znamení duhových homosexuálních vlajek. Jako znak Románské republiky byl zvolen Buldok (Thomas určil sám sebe jako republikový znak), Vladkoland měl známou českou kreslenou postavičku Krtečka. Zbývaly již pouze portréty hlav států, které se ovšem ani v jednom případě nepodobaly reálným tvářím. VyVolení si následně zaplesali na terase každý svou hymnu.

– Pepa se začíná čím dál více projevovat, po ostrém střetu s Evou si nyní nebere servítky s Romanou. Bývalý číšník si myslí, že je Romana blázen a mluví zcela zcestně.

– VyVoleným dorazily do vily trička s potiskem hlav obou vilových států. Každý soutěžící tak získal barvu své příslušné země.

VyVolení se v rámci nudného odpoledne zabavili aspoň u vybíjené na terase, Lucie při hře ztratila řetízek s andělíčkem. Z této ztráty byla natolik zoufalá, že se chytala každého slova, které zaslechla ve spojitosti se ztraceným řetízkem, ihned tak mladá cvičitelka psů šla prohrabat věci Ladislavovi, o kterém si myslela, že by mohl řetízek mít. Vše nakonec utl Pepa, který řetízek našel na terase mezi dřevěnou podlahou.

– Večer již patřil oběma Thomasům. Zatímco první Thomas dostal nejvíce počet palců u Zúčtovací tabule, druhý Thomas pomazal zpátky do svého bulvárního života. Mladý homosexuál se nezapomněl rozloučit s poděkováním, že se mu ostatní soutěžící ve vile nesmáli.

– Buldok Thomas se na duel těší. Co se stane s Vladkem, pokud jeho největší rival z vile odejde? Kdo zaujme Thomasové místo? Vladko má jasno. Tím dalším, kdo mu saje krev je další heterosexuální muž ve vile – Pepa.

VyVolení si na závěr dne ještě vyslechly novoroční proslovy hlav obou států, po kterém opět následovalo zpytování svědomí Romany, ohledně jejího nočního řádění.