VyVolení: Den třicátý druhý – Romana ukázala prsa, Láďa onanoval

vyvolení rekapitulace 24.9.2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Reality show VyVolení 2013 má za sebou v pořadí třicátý druhý den, pojďme si opět připomenout, co vše se během tohoto dne událo ve vile.

– Hned ráno na VyVolené čekala opět neobvyklá rozcvička. Soutěžící měli skotačit na terase za doprovodu bubnující hudby.

Eva, která se před dvěma týdny domluvila s Vladkem, že budou před ostatními předstírat intimní vztah, pokračuje ve své tajné hře. Dnes ráno mladá blondýna předstírala, že je jí špatně a má žaludeční nevolnosti. Vše odůvodňovala nenápadnými jogurty.

VyVolení dostali hudební nástroje, pomocí kterých měli vyjádřit svou aktuální náladu ve vile. Na základě této hry vzešel jako nejsmutnější obyvatel vily Vladko, nejveselejší naopak nově příchozí hvězdný reportér Thomas.

Pavlína a Mirka litují toho, že se na začátku hry líbaly se Zdeňkou. Obě ženy říkají, že se takto nikdy venku nechovaly a nechápou, co je to ve vile popadlo. Mladý lesbický pár se bojí, že bude vypadat venku jako někdo, kdo si pravidelně hledá k sobě třetího parťáka. Po chvilkách nepříjemného přemýšlení si obě dívky vyznaly lásku a objaly se.

VyVolení dostali garderobu, ve které měli sehrát hudební vystoupení. Největší hudební souboj nastal opět mezi Romanou a Evou. Zatímco Romana se neustále rozčiluje při jakémkoliv náznaku popichování, Eva bere tyto vzájemné střety již jako legraci a usmívá se.

– Eva prosí produkci o použitý těhotenský test, který by dokázal, že s Vladkem čeká dítě.

– Soutěžící si měli sednou do obýváku a popsat polohu, ve které v noci spí pod peřinou. Diskuze se rovněž dotýkala sexu, během které Eva s Vladkem opět pokračovali ve své tajné hře. Láďa během diskuze přiznal, že se na záchodě již dvakrát uspokojil, čímž překvapil všechny ostatní obyvatelé vily.

Nikol během vaření nechtěla modrý šátek ušpinit, a tak si ho na chvíli sundala. Produkce tento úkon posoudila jako porušení pravidel a soutěžící tak modrý šátek imunity odebrala.

– Hvězdný reportér Thomas prováděl ve vile pracovní rozhovory pro deník Blesk. Na pomoc mu přišel kameraman, který snímal rozhovory mezi Thomasem a jednotlivými obyvateli vily. Veškeré tyto rozhovory můžete vidět na stránkách deníku Blesk.

– Ačkoliv byl Thomas pouze ve vile jako host, pravidla musel dodržovat stejně jako všichni ostatní soutěžící. Kvůli jejich nedodržování probíhal vilový soud, ze kterého vzešel rozsudek – při následném jakémkoliv porušení pravidel si musí hvězdný reportér ostříhat jeden cm svých vlasů.

VyVolení se museli rozloučit s trpaslíky, nejemotivnější říkala své sbohem Romana, díky které se trpaslíci před několika týdny ve vile objevili.

– Thomas je neustále smutný z toho, že mu odešla Zdeňka, ostatní soutěžící ho tak měli v rámci úkolu rozveselit. Thomas tak skončil ve vaně, do které za ním skočil i Pepa, Nikol a dokonce i Romana, která byla natolik rozjetá, že začala ukazovat prsa.

– A právě poslední prsaté vystoupení Romany ve vile nezůstalo jen tak bez povšimnutí. Po uklidnění vanové situace se ihned do Romany pustil homosexuál Thomas, který Romaně vyčetl, že kdyby byl jejím synem, tak se za ní stydí. Na druhou stranu to, že sám Thomas spí s několika desítkami mužů měsíčně, hvězdný reportér neřekl ani slovo.