VyVolení 4: Potvrzeno – uvidíme tváře z 1. série z roku 2005

Je to potvrzené. Televize Prima potvrdila, že v letošní 4. sérii reality show VyVolení uvidíme soutěžící, kteří před osmi lety bojovali o 11 miliónů korun v tehdejší legendární první sérii. Prozradil to Martin Konrád – generální ředitel televize Prima.

,,Největším projektem podzimu jsou VyVolení. Vracíme se v nich na začátek této reality show, některé tváře z první řady se objeví ve studiu i v samotné vile. To by mohlo být atraktivní pro ty diváky, kteří již VyVolené znají.“

Zatím není stále známo, zda se VyVolení z 1. série vrátí pouze jako hosté či jako oficiální soutěžící letošní 4. série (tuto problematiku jsme rozebírali v tomto článku).

Televize Prima tak vybírá z celkem 15 soutěžících, kteří v roce 2005 přinesli této televizi historicky největší čísla sledovanosti. Médii probleskly jména jako Regína Holásková či Věra Patt, ani jedno jméno ovšem není zatím oficiálně potvrzeno.

Koho z 1. série VyVolených byste rádi viděli po osmi letech zpět ve vile?


Aktualizace: Soutěžící z první řady Věra Patt je nejspíš naši věrnou čtenářkou :-). Na svém facebook profilu vyzvala své fanoušky k hlasování a tak se nám toto anketní hlasování trošku zkomplikovalo. :-) Zůstáváme s pozdravem :-)