VyVolení 2014 – Šestá série má novou vilu (FOTO)

vyvolení 2014 - šestá série

Foto: VyVolení-2013.cz

Maďarsko zažívá euforii. Po dvou letech se vrací nejoblíbenějších televizní show maďarského diváctva. Již zítra startuje šestá série reality show VyVolení 2014 – v maďarském originálu ValóVilág. Na internetu se objevily fotografie nové vily, která byla pro letošní ročník pojata v přírodním stylu. Líbila by se vám podobná vila i pro některý z budoucích ročníků českých VyVolených?

VyVolení 6 startují již zítra 12.1.2014 v 19:00. Vůbec poprvé v historii reality show VyVolení se nebudou konat volby. Maďarská televize RTL Klub vybrala sama interně obyvatele vily, kteří se budou pokoušet získat sympatie diváků a vybojovat tak hlavní výhru. Show se tak pomalu začíná podobat konkurenčnímu pořadu Big Brother, který rovněž neobsahuje volby do vily, ale soutěžící jsou do domu voleni televizí (díky čemuž se do vily dostane i spousta „záporných“ hráčů, kteří potrápí „ty hodné“).

Již zítra vstupuje první šestice maďarských VyVolených do vily. Vše startuje v 19:00 na televizi RTL Klub, pokud tedy přijímáte tento kanál, můžete sledovat.


Fotografie celé vily najdete zde.
Oficiální stránky soutěže najdete na www.valovilag.hu. Čtěte také: VyVolení 5 – budou nebo ne?