VyVolení 2013: Zúčtování anulováno, Zdena opustila vilu

vyvolení 2013 zdena odchod

Foto: VyVolení-2013.cz


Právě skončil živý přenos z vily reality show VyVolení 2013 na Prima Love, ve kterém se moderátorka Tereza Pergnerová spojila s vilou. Soutěžícím Tereza řekla to, co si ona sama jakožto osoba o dnešním Zúčtování myslí. Terka přiznala, že reality show VyVolení miluje (stejně jako my fanoušci), a tak jí mrzí, že že hra zbytečně přijde o jeden týden, a to tím, že Zdena jednoduše hodila bílou rukavici do ringu a chce odejít. Čas do konce letošní série se totiž pomalu blíží do konce a diváci tak zbytečně přichází o zajímavé souboje v duelech.

Dnešní Zúčtování tak bylo anulováno, a to odchodem Zdeny z vily. Bude tedy zajímavé sledovat, co se stane ve čtvrtek. Tato situace se totiž ještě nikdy v historii VyVolených nestala. Pojďme si tedy znovu zaspekulovat nad možnostmi.

VARIANTA A:
Zítra proběhne nové Zúčtování, které bude odvysílané v rekapitulaci během čtvrteční Výzvy.

VARIANTA B:
Zúčtování proběhne ve čtvrtek s Výzvou dohromady.

VARIANTA C:
Dva soutěžící ze čtveřice ve složení Lucie, Pavlína, Jan a Eva, kteří hlasovali pro Zdenu, budou posláni do pátečního duelu.

VARIANTA D:
VARIANTA A, B, nebo C + do vily bude poslána velmi silná nebo naopak velmi negativní náhrada (například Thomas Castello) za Zdenu jakožto trest (viz článek VyVolení 2013: Půjde Thomas Castello do vily i se Silvií?).


V soutěži v tuto chvíli zbývá sedm soutěžících. Do konce zbývá něco přes tři týdny. Uvidíme, jak se bude příběh vyvíjet dále. Čtvrtá série reality show VyVolení 2013 je zkrátka letos plná překvapení.