VyVolení 2013: Zúčtována byla Regína, ta si vybrala Evu

vyvolení 2013 online vyvoleni 2013

Foto: VyVolení-2013.cz


Právě skončil přímý přenos reality show VyVolení 2013, který se nesl ve znamení neobvyklosti. Kvůli vyřazení Zdeny, která se dobrovolně rozhodla opustit vilu, proběhlo dnes večer Zúčtování a hned po něm i Výzva. Nejdříve si pojďme zrekapitulovat, jak probíhalo Zúčtování:

Regína – 3 KO – (Vladko, Romana, Lucie)
Vladko – 2 KO – (Regína, Honza)
Romana – 2 KO – (Pavlína, Eva)

Do duelu tak míří Regína. Na našem webu probíhalo v průběhu dneška hlasování, ve kterém jste mohli zvolit toho, koho vy osobně chcete vyřadit z vily. Anketu vyhrála s nejvíce negativními hlasy Regína, která získala 31% hlasů. Televizní diváci jsou tak ve většině spokojeni s dnešním výběrem VyVolených.

Po Zúčtování měla vypalcována Regína pouze chvíli na to, aby si rozmyslela, koho si chce vybrat do duelu. Regína zapomněla, že Lucie, která v pátek vyhrála, má stále modrý šátek imunity. Regína tak předvedla stejně jako před osmi lety napínavou podívanou během Výzvy, kdy nejdříve chtěla označit Lucii (stejně jako před osmi lety Jana Szenteczkého), kterou následně vyměnila za Evu (stejně jako v roce 2005 za Hanku).Sestava je tedy jasná. Regína proti Evě. Spokojenost nebo ne? Těšíme se na vaše komentáře pod článkem. Pokud se chcete podívat, jak probíhají průběžné výsledky u nás na webu, pokračujte zde.