VyVolení online – Zúčtován byl Vladko, ten si vybral Honzu

vyvolení 2013 Vladko 12-11-2013

VyVolení-2013.cz


Máme za sebou jedenáctý přímý přenos reality show, který se opět nesl ve znamení neobvyklosti. Dnes totiž probíhalo stejně jako minulý čtvrtek jak Zúčtování, tak také Výzva. Soutěžící během dnešního palcování určili, že dále nechtějí být ve vile s Vladkem, který dostal celkem tři palce. Zde je rekapitulace všech dnešních udělených palců.

Vladko – 3 KO – (Lucie, Honza, Romana)
Pavlína – 1 KO – (Eva)
Romana – 1 KO – (Pavlína)
Honza – 1 KO – (Vladko)

Do duelu tak potřetí v této sérii míří Vladko. Na našem webu v průběhu dnešního dne probíhalo hlasování, ve kterém jste opět mohli vybrat toho, koho vy osobně nemáte rádi a chcete ho z vily pryč. Hlasování vyhrál s nejvíce negativními hlasy Honza, která získala 35% hlasů. Na druhém místě se umístila Lucie.

Po Zúčtování probíhala ihned Výzva, ve které si volil svého soupeře právě zúčtovaný Vladko. Ten si zvolil podobně jako před osmi lety podobný typ soutěžícího. Před osmi lety to byl Rostislav Alka, jeden z posledních účastníků „zeleného týmu“ Petra Zvěřiny. Dnes si Vladko zvolil paradoxně posledního mužského člena kmene Buldočáků.


Sestava prvního duelu je tedy jasná. Vladko proti Honzovi. Jste spokojeni či nikoliv? Těšíme se na vaše reakce zde pod článkem.