VyVolení 2013: Popularity poll – 3. týden

VyVolení 2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Velice se omlouváme za opozdilé výsledky této ankety, bohužel se náš web setkal s menšími technickými problémy. Nyní je již vše v pořádku, a tak vám přinášíme konečné pořadí soutěžících v rámci ankety Popularity Poll. Do tohoto hlasování přišlo skoro sedm tisíc hlasů. Čtenáři mohli hlasovat pro toho, komu v reality show VyVolení 2013 nejvíce fandí.

Hlasování jsme celou dobu nechali skryté, aby nedošlo k ovlivňování. Každý vilový týden zde budeme tuto anketu znovu a znovu spouštět, abychom mohli jasně vidět, jak se dané sympatie televizních diváků k jednotlivým obyvatelům vily v průběhu těchto týdnů mění. Nyní již konec řeči a pojďme se podívat na výsledky třetího týdne.

První místo obsadil Vladko Dobrovodský, který získal 37% hlasů v anketě. Jeho náskok před ostatními soutěžícími klesá. Oproti minulém týdnu si Vladko pohoršil o 5%. Na druhém místě skončila Nikol Trojanová , která má stejný počet hlasů jako v minulém týdnu a to 15%. Velké překvapení se nachází na třetím místě. Minulý týden na bronzové příčce skončila Lucie, nyní zde máme někoho nového. Tím, kdo se dostal do TOP3 je Mirka, která předehnala Lucii.

VÝSLEDKY – POPULARITY POLL – 3. TÝDEN

1. Vladko – 37 %
2. Nikol – 15 %
3. Mirka – 10 %
—————————————
4. Lucie – 8 %
5. Pavlína – 7 %
6. Eva – 5 %
7. Thomas – 5 %
8. Ladislav – 4 %
9. Romana – 3 %
10. Zdeňka – 2 %
11. Martin – 1 %
12. Mirek – 1 %

Jak se vám výsledky líbí? Souhlasíte s pořadím či nikoliv? Další hlasování, tentokrát ke čtvrtému týdnu VyVolených spustíme zítra.