VyVolení 2013: Vrátí se Thomas Castello?

vyvolení 2013 online thomas castello onlineReality show VyVolení 2013 je o něco odlišná než všechny předchozí série této reality show. Největší změnu přinesli dva bývalí hráči první série z roku 2005, kteří se navrátili zpět do hry po více jak osmi letech (Vladko, Regína). To ovšem není jediná změna, která tuto řadu doprovází. Vila VyVolených zažívá od svého počátku velký počet návštěv hostů, viděli jsme tak například jak navrátilce z první série Petra Zvěřina, Emila Zajace, tak i velký počet navrátilců ze série aktuální.

Do vily vstoupila na pár dní nejdříve Zdeňka, která se ještě před svým oficiálním vyhazovem nijak neprojevovala, po jejím návratu se mladá bezdomovkyně rozjela ve velkém stylu. Stejnou situaci jsme zažili i s Pepou, který po svém zpětném příchodu nešetřil kritikou na své bývalé nepřátele ve vile – Vladka a Evu.

Soutěžící, který přichází zpět v podobě hosta se tak projevuje daleko více, než když byli ve hře a „šlo o zadek“, exVyVolení jsou uvolněnější a projevují svůj charakter daleko více než když byli ve hře o pět miliónů korun. Velkou roli zde hraje i závist, která doprovází vypadnuté hráče při návratu k soutěžícím, kteří mají stále reálnou šanci vyhrát pět miliónů korun.

Jelikož jsme zatím viděli tři návraty hráčů letošní série – Zdeňky, Mirky a Pepy, s největší pravděpodobností bude televize Prima v tomto trendu pokračovat i nadále. V budoucnu tak může nastat situace, že se ve vile ukáže jedna z nejkontroverznější postav historie všech sérií VyVolených – Thomas Castello. Pokud totiž použila TV Prima zpětně Zdeňku, Pepu a Mirku za účelem vyvolání emocí ve vile, lze s takřka jistým přesvědčením tvrdit, že štáb si návrat Thomase jen tak nenechá ujít, zvlášť nyní, když do vily nastoupila Regína Holásková, která má stejně jako Vladko problémy vycházet s dominantními muži jako je právě Thomas.

Thomas Castello je od začátku série mezi diváky nejrozebíranější postavou v historii VyVolených. Během jeho působení v soutěži dosahovala letošní čtvrtá série VyVolených nejvyšší sledovanosti v rámci aktuální série. Velká část diváků si velmi přála jeho odchod ze hry, avšak po jeho vypadnutí v duelu s Vladkem se velká část diváctva neubránila dojmu, že ve vile chybí patřičný „záporák“, který by ve vile dělal ostatním dusno. V diskuzích jsme tak mohli po vyřazení Thomase zaznamenat komentáře diváků, kteří si přáli Thomase vrátit zpět do vily z důvodu zvýšení klidu a pohody mezi obyvateli vily, což se projevilo i na divácké sledovanosti, která po vypadnutí Thomase klesla o 100 000 diváků.

Reality show VyVolení 2013 poběží na televizních obrazovkách ještě více jak měsíc, uvidíme, kdy a jak štáb televize Prima tohoto největšího „záporáka“ v historii VyVolených použije, a hlavně na jak dlouho. Svůj názor na Thomase můžete vyjádřit v anketě.