Vladko zvítězil opět s vysokým náskokem, Lucie míří domů

výsledky duel

VyVolení-2013.cz

Právě skončil předposlední duel 4. série VyVolených, ve kterém si změřili síly Lucie a Vladko. Lucie byla v úterý zúčtována všemi svými spoluobyvateli, ke svému jménu na tabuli obdržela tři palce. V rámci čtvrteční výzvy si mladá cvičitelka psů vybrala Vladka, o kterém uvažovala již několik týdnů před samotným Zúčtováním.

Průběžné výsledky během dnešního přímého přenosu nám moderátorka Tereza Pergnerová opět nezveřejňovala. Vladko totiž vedl s obrovským náskokem nad Lucií, takže by průběžné zobrazování výsledků spíše demotivovalo televizní diváky k hlasování. Konečný graf 12. duelu reality show VyVolení 2013 byl v poměru 17:83. Na našem webu probíhalo již od středy anketní hlasování, které dopadlo stejně jako reálné televizní hlasování (16:84).

Z duelu se tedy vrací vítězně Vladko, který doplnil poslední trojici soutěžících, a to Romanu a Pavlínu. Již zítra se do vily nastěhují vypadnuvší VyVolení v čele s Petrem Zvěřinou. Vladko tak má dnes před sebou poslední klidnou noc, a to před bouří, která zítra do vily vtrhne.


Regina Holásková, která slíbila, že z vily odejde, pokud se Vladko vrátí, si již balí své věci. To ještě neví, že zítra čeká vilu velká návštěva v podobě jejího velkého „kamaráda“ z první série VyVolených Petra Zvěřiny. Uvidíme, zda ji štáb přemluví či nikoliv. Sledujte Vilu živě právě teď na Prima Love.