VyVolení 2013: Vila se začíná bourat

vila bourani

Foto: VyVoleni-2013.cz


Letošní mikulášské období se nese ve znamení smutku, aspoň pro všechny fanoušky reality show VyVolení 2013. Vila letošních čtvrtých VyVolených se totiž jen čtyři dny po finále začala demolovat. Ve vile v současné chvíli nezbývá nic jiného než pouze obvodové zdi.

Na vyklizení vily se přišel podívat sám vítěz čtvrté řady Vladko Dobrovodský, který stejně jako většina fanoušků VyVolených nevěřil, že demolice proběhne tak rychle, a to pouhé čtyři dny od finále.

Televizi Prima přišla, dle deníku Aha, stavba letošní čtvrté řady na šest miliónů. Česká republika se nachází v porovnání s ostatními státy na prvním místě, co se týče stavění vil pro tento druh reality show. V České republice totiž proběhly celkem čtyři řady této reality show, a každá měla svou vlastně postavenou novou vilu. V zahraničí se pro nové série většinou vždy upravuje již vila postavená, která bývá doplněna různými novinkami či přistavěnými tajnými místnostmi.

Důvod, proč je vila demolována, je nejspíš neochota platit (v současné chvíli zbytečný) pronájem pozemku v prostorách filmových ateliérů televize Barrandov, který je pro televizi Prima zbytečným nákladem. Nezbývá tedy než zamáčknout slzu a modlit se, že se přeci jenom někdy nějaké podobné reality show dočkáme, nehledě na to, zda na TV Prima, TV Barrandov nebo jiných komerčních stanicích. Vilové reality show jsou jakousi „matkou všech reality show“, proto by byla škoda, kdyby tento druh v Česku nadobro vymizel. Pokud chcete podpořit pátou sérii VV, přidejte se do facebook skupiny ,,Chceme 5. sérii VyVolených“. Video z demolice můžete vidět na stránkách serveru Blesk.cz zde.
Čtěte také: Vila prvních VyVolených – tehdy a teď (FOTO)
VyVolení 5 – Budou nebo nebudou?