VyVolení 2013: Ve čtvrtek se do vily vrací Thomas Castello

vyvolení online kamery

Foto: VyVoleni-2013.cz

Zvykem letošní série VyVolených jsou návštěvy již vypadlých soutěžících ve vile. Děje se tak v době, kdy po přímých přenosech běží na stanici Prima Love pořad Vila živě. Diváci se tak dočkají zajímavějšího průběhu večera, než kdyby k návratům nedošlo.

Do vily se již například vrátila Zdeňka, Pepa, Mirka nebo včera Nikol. Největší návrat, který dozajista zaručí největší pozornost diváků, na nás ovšem čeká zítra. Do vily se podívá nejkontroverznější postava VyVolených 2013 Thomas Castello, který umí přitáhnout ještě větší pozornost veřejnosti, než legendární Vladko.

Thomas se do vily podívá zítra po Výzvě a bude to fičák. Právě jeho nemohli soutěžící z tzv. Vladkolandu vystát a rozhodně nás čeká nejpeprnější návrat letošní řady. Thomase diváci buď milují, nebo nenávidí, každopádně nikoho nenechává chladným, o čemž svědčí i rekordní počet komentářů u jeho profilu na našem webu. Ostatně i poslední Thomasův Duel byl zatím nejsledovanějším dílem letošní řady, ve kterém navíc přišel rekordní počet hlasů.

ExVyVolení se do vily vrací pouze jako hosté. Soutěžící pak často hlasují, jestli chtějí, aby daný vypadlík zůstal přes noc. Jak dopadne hlasování u Thomase a dojde vůbec k němu? Nebo Prima zaručí kvůli vyšší sledovanosti automatický pobyt Thomase a co víc, ve vile jej nechá více dní? Jak Thomase přivítá Vladko, který jej nemůže vystát a se kterým se dostal i do fyzického konfliktu? Jak zareaguje Eva a co na to Honza, který jeho odchod velmi oželel? A máme tu také Reginu, která se ihned po příchodu do vily netajila tím, že s tímto typem člověka by se nesnesla.

Na otázky si budeme muset počkat do zítřejšího přenosu, který startuje ve 21:50 na Prima Love. Informaci o pobytu ve vile potvrdil sám Thomas na svém Facebooku a také některá média.

Těšíte se na návrat Thomase, nebo budete odpočítávat minuty, až ze hry odejde? Máte raději ostrou reality show, o kterou se Thomas umí postarat na jedničku, nebo raději přátelštější atmosféru bez negativních hráčů? A jak podle vás zareagují ostatní soutěžící?


Čtěte také: http://www.vyvoleni-2013.cz/vyvoleni-2013-vrati-se-thomas-castello/