VyVolení 2013: Třetím moderátorem je Libor Bouček

Televize Prima dnes oznámila jméno v pořadí třetího moderátora letošní série reality show VyVolení 2013. Po Tereza Pergnerové a Agátě Prachařové je další osobou, která se zapojí do moderování letošních VyVolených, Libor Bouček.

Libor Bouček se zúčastnil moderování VyVolených v roce 2005, 2006 a 2007 – tehdy vždy jako moderátor Nočních Show. V roce 2007 navíc kromě noční show zastupoval i hlavní moderátorku Terezu Pergnerovou v prvních týdnech jejího onemocnění. V letošní 4. sérii show VyVolení 2013 ovšem Libor Bouček již moderovat Noční show nebude, té se zhostí Agáta Prachařová a tak se nabízí otázka, co přesně bude obsahem moderování Libora Boučka.

,,Konec lichým spekulacím, jestli budou reality show VyVolení moderovat Tereza Pergnerová nebo Libor Bouček. Správnu odpověď má jen Prima style: budou to OBA DVA.“

Toto prohlášení napsal bulvární server Style patřící televizi Prima. Z tohoto prohlášení to vypadá, že letošní VyVolení budou mít dva moderátory. Nechala se TV Prima inspirovat maďarskými VyVolenými, kteří v posledních dvou řadách vyměnili jednoho hlavního moderátora za dva? To zjistíme již zítra, kdy bude zveřejněn poslední čtvrtý moderátor letošních VyVolených.