VyVolení 2013: Thomas drží slovo, do duelu si bere Vladka

image

Foto: VyVolení-2013.cz

Skončila šestá výzva reality show VyVolení 2013, ve které si zúčtovaný Thomas Castello vybíral svého soupeře do zítřejšího šestého duelu. Thomas si mohl vybrat ze všech obyvatel kromě Evy, která získala svůj modrý šátek imunity minulý pátek, kdy porazila Pepu.

Thomas si vybíral z celkového počtu sedmi hráčů. Zadlužený soutěžící, který má na svém jménu již několik exekucí, se již dva týdny netajil tím, že pokud by měl tu možnost, do duelu by s sebou stáhl Vladka, se kterým má již od začátku pobytu ve vile konflikty. Thomas svého slova dostál. S sebou do zítřejšího souboje stahuje opravdu Vladka, který je označen za hlavního favorita na vítězství letošní série. Thomas tímto rozhodnutím potěšil jak samotného Vladka, tak také Vás, naše čtenáře, kteří jste si přáli, aby se v duelu s Thomasem utkal právě Vladko (viz. výsledky dnešního hlasování).

Již zítra nás tedy čeká v pořadí šestý duel. Kdo si myslíte, že má větší šance, Thomas nebo Vladko? Čí návrat bude pro celou letošní sérii více prospěšný? A jak hodnotíte Thomasovo dnešní rozhodnutí? Vyjádřit se můžete opět v naší tradiční anketě.