VyVolení 2013: Thomas Castello se rozešel se Sylvií Řehákovou

vyvolení 2013 thomas sylive

Foto: VyVolení-2013.cz

Soutěžící reality show VyVolení 2013Thomas Castello to nemá s láskami vůbec lehké. Poté, co mu nevyšel vztah se Zdeňkou Souškovou, která soutěžila ve čtvrté řadě společně s Thomasem, krachl bývalému kulturistovi vztah i se Sylvii Řehánkovou, se soutěžící, která bojovala v šesté Volbě proti Nikol Trojanové.

Thomas byl se Sylvií cca dva měsíce a nerozešli se příliš v dobrém. To dokazuje status Thomase na facebooku, který Sylvii nešetří. Označil ji za žumpu.

Zdravim,chtel bych vsem,koho to zajima oznamit,ze uz jsem se rozesel se Silvou,hrnec uz pretekl,konecne jsem zjistil,co je zac,nechci se tu poustet do nejakych sprostaren a pomluv,jak to tu praktikuje ona,protoze nechci klesnout na jeji uroven,dejme tomu,ze jsem zjistil co je zac a to ze reaguje jak reaguje jen svedsi o tom,ze jsem se nemylil a potvrzuje to me míneni o ni,bohuzel clovek se plete a tohle byl velky omyl,nepreju nikomu!Jen pro ty,kdo by chteli zkusit,jestli hledate milou ,hodnou, vernou,nezakernou,nepomstychtivou,nepomlouvacnou,nealkoholicku,neprodejnou,nekoketujici se vsema i s vasima kamaradama,takovou,co nerozdava sve cislo na pozadani kazdemu,kdo si rekne,nerasistku,neurazejici vsechny,kdo se na ni jen zle podiva,holku,ktera na vas pri sebemensi hadce nebude volat sve kamarady aby vas prijeli zmlatit a vyhrozovat,ze o vas zitra vyjde clanek v novinach,kde vas pomluvi a pospini,tak pak se Silve Rehakove radsi vyhnete,protoze tahle slecna tim vsim velice dobre a casto disponuje!Takze to shrnu…DEKUJI NECHCI,ZUMPA,HNUS!!!!!!!!!

Sylvie dle Thomase prošla přes casting k reality show VyVolení 2013 přes postel.

Bože lidi nelitujte me,jsem štastnej jako nikdy pred tim,ze jsem se zbavil toho hada,nikdy v zivote jsem nepotkal tak falesnyho a zlyho cloveka,skoda,ze se nedostala do vily,to by jste koukali,co je to zac,sama mi rekla,ze dala i producentovi z Primy,aby se dostala,skrz castingy az do volby,co na to rict,no comment…

Takže nezadané dámy a mladé slečny – pokud se Vám Thomas líbí, máte nyní šanci.