VyVolení 2013 startují již dnes večer

Kdepak, nespletli jsme si den. Televize Prima již dnes startuje 4. řadu reality show VyVolení. Oznámila to na svých oficiálních webových stránkách. Nepůjde ovšem o klasický díl s Volbou, avšak o jakési zahájení letošní řady.

Pokud si pamatujete, podobnou situaci jsme zažili před šesti lety, kdy televize Prima na pár minut odvysílala předpremiéru tehdejší třetí série reality show VyVolení. Podobnou situaci uvidíme i dnes a to ve zpravodajském bloku televize Prima. Tereza Pergnerová se ve Zprávách ukáže společně s generálním ředitelem televize Prima Martinem Konrádem a společně zahájí letošní sérii.

Televize Prima tak velmi promyšleně využívá sledovanost zpravodajského bloku jakožto propagace letošních VyVolených. Přítomnost generálního ředitele navíc přinese značku prestižnosti pro televizního diváka, který se dnes večer na zpravodajský blok bude dívat.

Moderátorka Tereza Pergnerová nám dnes při svém vstupu představí hned tři adepty na prvního VyVoleného. Následně spustí hlasování. Již dnes tedy po šesti letech opět uvidíme a uslyšíme legendární gesto: ,,Spouštím hlasování….teď“. Jak předpremiéra vypadala před šesti lety, se můžeme podívat v následujícím videu: