VyVolení 2013: Start už příští týden?

,,Blíže než si myslíte“ – „Legenda se vrací“ – tyto slogany jsou využívány v reklamních jinglech pro letošní sérii reality show VyVolení 2013. Bulvárním deníkem Extra.cz probleskla zpráva, která naznačuje, že start 4. série reality show VyVolení by mohl být již příští týden.

V současné době je údajně vybrán konečný počet soutěžících, kteří půjdou do volby. Soutěžící podle serveru Extra.cz v těchto dnech natáčí své medailonky a prochází lékařskou prohlídkou.

Šéfredaktor bulvárního deníku Extra.cz Pavel Novotný (syn baviče Petra Novotného) se nijak netají tím, že si mezi účastníky reality show VyVolení vyhledává tajné insidery.

,,My si tam platíme práskače“ – Pavel Novotný v rozhovoru s Agátou Hanychovou.

A právě jeden „práskač“ údajně prozradil start letošní série VyVolených.

„Dnes jdeme k lékaři do kardiocentra v Revoluční ulici na prohlídku a v dalších dnech se točí medailonky do tzv. volby, ve které půjde z vybraných dvojic za týden v přímém přenosu vždy jeden do vily, kde nás má být dvanáct,“ – insider

Podle serveru Extra.cz tak bude ve vile 12 soutěžících (což odpovídá plánku vily) a vše má odstartovat už za týden. Kromě toho mají volby probíhat ve dvojicích a nikoliv v trojicích, jak jsme z předchozích sérií zvyklí. Uvidíme, zda se informace potvrdí či nikoliv. Zatím lze říci jen to, že ačkoliv je tato informace převelice zajímavá, stále se jedná o bulvár. Nic tedy zatím stále nebrat jako konečné.

Zdroj: Extra.cz