VyVolení 2013: Souboj bývalých přítelkyň – Eva vs. Pavlína

vyvolení 2013 dvojity duel

Foto: VyVolení-2013.cz

Máme jasno. Právě proběhl speciální večer, ve kterém soutěžící zvolili, že do zítřejšího duelu jdou dvě bývalé přítelkyně.  Soutěžící svými třemi hlasy zvolili, že první účastníci zítřejšího duelu je Pavlína. Ta si měla během chvíle zvolit, koho si s sebou do zítřejšího jedenáctého duelu vezme s sebou. Pavlína po chvíli přemýšlení v ložnici rozhodla, že jako svou rivalku do zítřejšího jedenáctého duelu si vybírá Evu. Ještě před týdnem by tuto situaci předvídal jen málokdo. Reality show VyVolení 2013 již od svého startu nese nálepku nepředvídatelnosti.

Hlasovat je možné opět buď prostřednictvím SMS zpráv (EVA NA TEL. ČÍSLO 906 02 03, PAVLINA NA TEL.ČÍSLO 906 02 03) nebo přes facebook. Jedna SMS stojí 3 koruny (maximum odeslaných zpráv je 30), hlasování na facebooku je zdarma, avšak zde je možno poslat hlas pouze pro jednoho soutěžícího. Pokud chcete hlasovat přes facebook, můžete tak udělat na této stránce.

Čí návrat chcete více? Evu nebo Pavlínu? Čí návrat Vám udělá větší potěšení? Hlasovat můžete opět v naší internetové anketě.

 


Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online na kamerách, můžete tak v sekci Kamery v horním menu webu. Pokud Vás zajímá duel Honza vs. Vladko, konkrétně průběžné výsledky u nás na webu, přejděte do jejich článku zde.