Vyvolení 2013: Šestou VyVolenou je Nikol Trojanová

Televizní diváci rozhodli dnes v 5. volbě reality show VyVolení, že další obyvatelkou vily je Nikol Trojanová – známá tvář z loňské reality show Hotel Paradise.

Kromě Nikol bojovaly v páté volbě fotomodelka Sylva a „nymfomanka“ Ema. Po dvaceti minutách moderátorka Tereza Pergnerová zastavila hlasování. Z výsledků bylo patrné, že televizní diváci se ve vile na dívku milující luxus dívat nechtějí. Sylva dostala nejméně hlasů a končí. Mladá dívka se tak ve vile učit škrábat brambory nebude.

Následující minuty to již bylo mezi Nikol a Emou. Oběma dívkám zahrála ve studiu hudba a soutěžící měly za úkol zatancovat. Po tanečkách přišel tradiční bleskový výslech a následné ukončení hlasování, které jasně promluvilo – diváci chtějí opět sledovat na televizních obrazovkách Nikol Trojanovou, která se tak stává oficiální šestou VyVolenou. Za hodinu a půl se tato soutěžící nastěhuje s další šesticí VyVolených do vily.

Dnes nás čeká ještě hvězdná volba, ve které bude bojovat „král“ reality show Vladko Dobrovodský a následné přesunutí soutěžících do vily. Máme se tedy ještě na co těšit.