VyVolení 2013: Půjde Thomas Castello do vily i se Silvií?

vyvolení online thomas

Foto: VyVolení-2013.cz

Minulý týden jsme psali článek, ve kterém jsme informovali, že televizní produkce zamýšlí vrátit Thomase Catella zpět do vily reality show VyVolení 2013. Thomas měl ve čtvrtek navštívit vilu jako host. Jeho návrat se ovšem nekonal, Thomas byl pouze studiovým hostem během čtvrteční výzvy, po které nešel do vily, ale zpět domů. Proč produkce Thomase dále nepoužila? Možná vyčkávala na vhodnější chvíli.

Thomas Castello se totiž po odmítnutí Zdeňky dal dohromady s účastnicí šesté Volby reality show VyVolení Silvií, což nejspíš přivedlo Zdeňku k žárlivosti a to i přesto, že o Thomase po jeho odchodu z vily nejevila zájem.

Včera se na facebookové fan stránce Zdeňky Souškové objevila následující zpráva:

Podle všeho by do vily měli příští týden nastoupit Thomas a Silvie, ale jako překvapení i Zdenička. Štáb to chce udělat zajímavé, jako tomu bylo u Thomase, Zdenči a Sabči. Pokud to bude pravda, tak to bude celkem zajímavé setkání Z a Silvie…! Být Zdeničkou, tak tam nejdu, protože Silvie umí pouze urážet a ta si od ní určitě urážek vyslechne dost…. bude tam akorát terčem.

Uvidíme, zda Thomas do vily skutečně dorazí, a to ať už se Silvií nebo bez ní. Jen dodejme, že když do vily nastoupily „Thomasové slečny“ – Zdeňka a Sabina, reality show VyVolení 2013 měla nejvyšší sledovanost za celou dobu vysílání této série.