VyVolení 2013: Prima obvolává nové soutěžící

vyvolení 2013 online novy hrac

Foto: VyVolení-2013.cz

Zajímavé zjištění dorazilo k nám do redakce. Reality show VyVolení 2013 s největší pravděpodobností nepoběží v tomto hráčském složení až do konce. Televize Prima totiž začala minulý týden obvolávat soutěžící, kteří neuspěli na castingu s možností vstoupit do vily a hrát o hlavní výhru 5 miliónů korun.

Televize Prima nabízela uchazečům, které minulý týden obvolala, smlouvu. Nejedná se tedy o hosty na několik dní, nýbrž o reálné hráče, se kterými se tato smlouva podepisuje. To, kolik soutěžících vstoupí do vily, není známo. Faktem ovšem zůstává, že televize Prima má v rukávu stále ještě jednoho žolíka. Celkem mohla využít žolíka a poslat tak do vily libovolného soutěžícího hned třikrát. Poprvé to byla Lucie Šárovcová, podruhé to byl Pepa Vosmík.
Honza, který vstoupil do vily jako poslední, nebyl využit jako žolík, nýbrž se jednalo o lasickou DoVolbu, která je součásti originálu Való Világ.

Důležitou informací je i to, že ve smlouvě je zmíněné nové datum, a to konec listopadu. Zatímco VyVolení, kteří jsou už ve vile, podepisovali smlouvu, ve které bylo datum 22.12.2013, nová smlouva hovoří o konci listopadu. Nabízí se tedy možnost, že bude čtvrtá série končit podobně jako ČeskoSlovensko má Talent 2013, tedy na konci listopadu, či přelomu prosince. Pokud bychom si sečetli týdny zbývající do konce listopadu a počet soutěžících (včetně nového hráče, kterého televize Prima nyní vybírá), vychází konec letošní série VyVolení 2013 právě na poslední týden v listopadu.

Proč televize Prima hledá nového soutěžícího? Variant může být hned několik. Buď se hledá nová kontroverzní postava, která by narušila pohodu ve vile (VyVolení po odchodu Thomase stále totiž opakují, jaký klid ve vile konečně nastal), nebo se hledá nová postava, která by dokázala porazit Vladka, jelikož v současné chvíli je, dle výsledků ankety Popularity Poll, Vladko takřka neporazitelný (jen si vzpomeňme na Jindru z VV1, který Vladka ve finále pěkně potrápil s SMS hlasy). Popřípadě televize Prima zkrátka hledá dalšího hráče, který by prodloužil soutěž o jeden týden, jelikož z vily odešel z vlastního rozhodnutí Mirek, a tím narušil programové plány.

V minulosti na našem webu probíhalo hlasování, ve kterém jste mohli projevit sympatie k soutěžícím, kteří neprošli klasickou volbou. Nejvíce hlasů zde dostal po Pepovi, Albín, Eliška a Julie. Uvidíme, zda sáhne televize Prima po někom z této trojice, či vybere zcela novou tvář jako v případě DoVolby.