VyVolení 2013: Poslední casting již o víkendu v Praze

Již tento víkend se koná vůbec poslední casting na letošní sérii VyVolení 2013. Celkem tedy televize Prima vypsala konkurzy dva. Jeden v Ostravě, který se konal minulou neděli a druhý v Praze, který nás čeká již tento víkend.

Oproti castingu v Ostravě je ten pražský trošku jiný. Jelikož byl ostravský konkurz ohlášen velmi rychle a nečekaně, mohli se přihlásit do této show i lidé, kteří nevyplnili internetovou přihlášku. Jednalo se tedy o veřejný konkurz, kam mohl přijít kdokoliv. Pražský casting, který nás čeká tento víkend bude trochu jiný. Zde byli pozváni pouze lidé, kteří odeslali internetovou přihlášku a dostali odpověď, že postupují.

,,Přihlásil jsem se do reality show Vyvolení a dnes mi dorazil e-mail, že jsem postoupil do 2. kola a mám se dostavit v Praze na casting.“ – fanoušek show

Casting v Praze je tedy určen pouze pro uchazeče, kteří obdrželi e-mailem pozvánku do druhého kola. Televize Prima tuto skutečnost sama píše na svých oficiálních internetových stránkách:

,,Jestli se chcete zúčastnit letošní nové řady reality show VyVolení, vyplňte formulář ZDE“ – televize Prima

Pokud vám e-mail s pozvánkou do druhého kola stále nedorazil, nejspíš jste nebyli vybráni.

Ti, kteří pozvánku dostali, se mohou tento víkend 27 – 28.7.2013 dostavit do hotelu Olšanka v Praze 3 (ulice Táboritská 23/1000) – od 10:00 do 18:00.

Pokud ještě máte zájem se přihlásit, stále můžete. Viz sekce VyVolení 2013: Přihláška.

Chystáte se o víkendu na casting do Prahy? Pokud ano, podělte se s fanoušky této show o vaše zážitky. Napište nám buď na vyvoleni2013@seznam.cz nebo na náš facebook. Vše zajímavé „otiskneme“. Děkujeme všem za spolupráci.