VyVolení 2013: Popularity Poll: předposlední výsledky

popularity poll

Foto: VyVolení-2013.cz

Zbývá pouze pět dní do konce 4. série VyVolených. Soutěžící mají za sebou celkem dvanáct týdnů a směle míří do svého vůbec posledního týdne. Na konci každého jednotlivého týdne zveřejňujeme Vaše výsledky ankety Popularity Poll, díky kterým lze vidět, jak se přeliv televizních diváků k jednotlivých soutěžících pohybuje. Pojďme se tedy podívat na výsledky předposledního týdne.

Celkem dorazilo do ankety 2 449 hlasů, Děkujeme Vám za každý odeslaný hlas.

Průběžné výsledky v této anketě jsou pokaždé zakryté, aby nedocházelo k případnému ovlivňování nových hlasujících, kteří se k reality show VyVolení 2013 dostali o něco později než ostatní. Každý týden je zde tato anketa znovu a znovu spuštěna, abychom viděli jednotlivé výkyvy sympatií televizních diváků.

Pojďme si tedy odhalit výsledky tohoto dvanáctého předposledního týdne. Na prvním místě skončil opět Vladko, ten získal v anketě 58%, což je opět více než všichni zbylí soutěžící dohromady. Na druhé pozici skončila stejně jako posledních několik týdnů Pavlína, která získala 27% hlasů. Na třetím místě skončila Romana s 8%.

Skokanem týdne je Pavlína, které se zvýšil výsledek oproti minulém týdnu o 5%. Negativním skokanem není tento týden nikdo, všem soutěžícím totiž výsledky oproti minulém týdnu narostly pozitivním směrem.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 12. TÝDEN
1. Vladko – 58 % (vzestup o 3 %)
2. Pavlína – 27 % (vzestup o 5 %)
3. Romana – 8 % (vzestup o 1%)
—————————————
4. Lucie – 7 % (vzestup o 2%)

Souhlasíte s pořadím? Poslední, v pořadí třinácté hlasování startuje zítra, volit se bude už pouze ze třech soutěžících – Romana, Vladko a Pavlína. Výsledky vám tentokrát přineseme dříve než bude samotné GrandFinále. Pokud chcete sledovat 4. řadu reality show VyVolení 2013 online na kamerách, přejděte do sekce Kamery v horním menu webu.