VyVolení 2013: Popularity poll – 9. týden (VÝSLEDKY)

vyvolení 2013 hlasovani

Foto: VyVolení-2013.cz

Reality show VyVolení 2013 má za sebou další, v pořadí devátý týden. Na konci každého jednotlivého týdne Vám přinášíme výsledky hlasování Popularity Poll. Celý tento týden bylo možné do této ankety zasílat hlasy podle toho, kdo vám byl a je v reality show VyVolení 2013 nejsympatičtější. V tomto hlasování jste tak mohli vybrat toho, k němuž chováte největší sympatie, popřípadě mu zkrátka ze všech soutěžících nejvíce fandíte.

Tento týden přišlo do ankety 3 270 hlasů. Děkujeme za každý jednotlivý hlas.

Průběžné hlasy jsou v tomto hlasování vždy skryté, aby nedocházelo k ovlivňování průběžných hlasů. Každý týden zde toto hlasování od znovu spouštíme, aby bylo vidět, jak se pořadí soutěžících v rámci jednotlivých týdnů obměňuje.

Pojďme si tedy shrnout výsledky tohoto týdne. Na prvním místě se umístil opět Vladko Dobrovodský. Vlado získal v tomto hlasování 37%. Na druhém místě se umístila stejně jako minule Pavlína, která obdržela 18% hlasů. Na třetím místě se umístila Regína, která získala 9%.

Skokan týdne (v tom pozitivním slova smyslu) je Jafar, kterému narostl výsledek oproti minulém týdnu o 5%. Naopak tím negativním skokanem tohoto týdne je Vladko, kterému klesl výsledek oproti minulému hlasování o 18%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 9. TÝDEN
1. Vladko – 37 % (pokles o 18 %)
2. Pavlína – 18 % (pokles o 2 %)
3. Regína – 9 % (nově v anketě)
—————————————
4. Jafar – 9 % (vzestup o 5%)
5. Jan – 7 % (vzestup o 4 %)
6. Lucie – 6 % (vzestup o 4 %)
7. Eva – 6 % (vzestupo 2 %)
8. Romana – 5 % (vzestup o 2 %)
9. Zdena Regína – 3 % (vzestup 1%)

Souhlasíte s těmito výsledky či nikoliv? Na vaše komentáře se těšíme pod tímto článkem. Další, v pořadí desáté hlasování bude spuštěno opět zítra.