VyVolení 2013: Popularity poll – 8. týden (VÝSLEDKY)

vyvolení online 2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Máme za sebou další týden v reality show VyVolení 2013, a tak Vám přinášíme výsledky anketního hlasování Popularity Poll. Celý tento týden jste mohli do této ankety odesílat hlasy podle toho, kdo vám byl v reality show VyVolení 2013 ze soutěžících nejsympatičtější. V této anketě jste tak mohli zvolit toho, k němuž cítíte největší sympatie, popřípadě mu zkrátka nejvíce fandíte.

Tento týden přišlo do hlasování opět přes pět tisíc hlasů (konkrétně 5 440 hlasů). Opět Vám děkujeme za projevený zájem, který je každý týden velmi vysoký.

Průběžné hlasy v této anketě byly opět skryté, aby nedošlo k ovlivňování průběžných výsledků ankety. Každý týden zde toto hlasování nanovo spouštíme, aby bylo patrné, jak se pořadí hráčů v rámci jednotlivých týdnů mění.

Pojďme nyní tedy ke konkrétním číslům. Zlatou příčku získal opět Vladko Dobrovodský. I tento týden se náskok Vladka opět zvýšil, a to o dvě procenta oproti minulému týdnu. Vlado získal v tomto hlasování opět více hlasů než všichni ostatní soutěžící dohromady (55%). Na druhém místě se umístila stejně jako minulý týden Pavlína, které se i nyní zvýšil počet procent oproti minulém týdnu (o 2%). Vladko a Pavlína byli jediní, komu se zvýšili jejich hlasy oproti minulém týdnu, všem ostatním hráčům výsledek pokles. Na třetím místě se umístila vypadnuvší Nikol, která získala 7% hlasů.

Skokan týdne (v tom pozitivním slova smyslu) je Vladko, kterému narostl výsledek oproti minulém týdnu o 2%. Naopak tím negativním skokanem je Eva, Lucie a Romana, kterým klesl výsledek oproti minulém týdnu o 2%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 8 TÝDEN
1. Vladko – 55 % (vzestup o 2 %)
2. Pavlína – 20 % (vzestup o 1 %)
3. Nikol – 7 % (pokles o 1 %)
—————————————
4. Jafar – 4 % (nově v anketě)
5. Eva – 4 % (pokles o 2 %)
6. Romana – 3 % (pokles o 2 %)
7. Jan – 3 % (pokles o 2 %)
8. Lucie – 2 % (pokles o 1 %)
9. Regína – 1 % (nově v anketě)

Souhlasíte s jednotlivým výsledky či nikoliv? Na vaše zpětné reakce se těšíme opět v diskuzním prostoru pod tímto článkem. Další, v pořadí deváté hlasování zahajujeme opět zítra.