VyVolení 2013: Popularity poll – 7. týden (VÝSLEDKY)

vyvolení 2013 vyvolení online Je tady neděle, a ta je pokaždé u nás na webu ve znamení odkrytí výsledků ankety Popularity Poll. Celý uplynulý týden jste mohli na tomto webu odesílat hlasy do tohoto anketního hlasování, ve kterém se každý týden volí nejsympatičtější hráči reality show VyVolení 2013. V této anketě jste tak mohli opět dát hlas tomu, komu v této sérii nejvíce fandíte, a kdo je pro Vás největší favorit na hlavní výhru pěti miliónů korun.

Tento týden přišlo do hlasování přes pět tisíc hlasů (konkrétně 5 320 hlasů). Opět Vám děkujeme za projevený zájem.

Průběžné výsledky v tomto hlasování nebylo možné vidět, aby nedošlo k ovlivňování průběžných výsledků ankety. Každý týden zde toto hlasování znovu a znovu spouštíme, aby bylo možné vidět, jak se pořadí soutěžících v rámci uplynulých týdnů mění.

Pojďme nyní ke konkrétním výsledkům. Zlatou příčku získal opět Vladko Dobrovodský. Tento týden je to podruhé v historii tohoto hlasování, kdy Vladkovi náskok neklesl, nýbrž opět narostl. Vlado se umístil na zlaté příčce se 53%. Jeho náskok se tento týden zvýšil oproti minulému týdnu o dalších 8% (minulý týden vzrostl o 13%). Vlado tak získal v tomto hlasování více hlasů než všichni ostatní soutěžící dohromady. Na druhém místě se umístila Pavlína, které se i nyní zvýšil počet procent oproti minulém týdnu. Na třetím místě se umístila Nikol, která předchozí tři týdny byla vždy předběhnuta Thomasem Castellem. Nyní Thomas již v soutěži není, a tak Nikol postoupila na jeho místo, tedy na příčku tři.

Skokan tohoto týdne (v tom pozitivním slova smyslu) je opět Vladko. Naopak tím negativním skokanem je Lucie, Eva a Láďa, kterým klesly oproti minulém týdnu procenta o 1%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 7 TÝDEN
1. Vladko – 53 % (vzestup o 8 %)
2. Pavlína – 19 % (vzestup o 4 %)
3. Nikol – 8 % (stejně)
—————————————
4. Eva – 6 % (sestup o 1 %)
5. Romana – 5 % (vzestup o 2 %)
6. Jan – 5 % (vzestup o 1 %)
7. Lucie – 3 % (sestup o 1 %)
8. Ladislav – 2 % (sestup o 1 %)

Souhlasíte s jednotlivým pořadím či nikoliv? Na vaše názory se těšíme v diskuzním prostoru pod článkem. Další, v pořadí osmé hlasování společně se dvěma novými soutěžícími Jafarem a Regínou, spouštíme zítra.