VyVolení 2013: Popularity poll – 6. týden

vyvolení 2013 vysledky

Foto: VyVolení-2013.cz

Je tady konec týdne, a tak přinášíme závěrečné výsledky pro uplynulý šestý týden reality show VyVolení 2013. Celý tento týden jste mohli na našem webu zasílat hlasy do hlasování s názvem Popularity Poll 2013, ve kterém se volili nejsympatičtější hráči letošní série. V tomto hlasování jste tak mohli opět dát hlas tomu, komu v této sérii nejvíce fandíte, a kdo je tak Váš největší favorit na hlavní výhru.

Tento týden přišlo do hlasování skoro šest tisíc hlasů (konkrétně 5 821 hlasů). Děkujeme Vám opět za projevený zájem.

Průběžné výsledky v této anketě nebylo možné vidět, aby nedocházelo k postupnému ovlivňování průběžných výsledků. Každý týden zde tuto anketu znovu a znovu spouštíme, aby bylo patřičně vidět, jak se pořadí hráčů v rámci uplynulých týdnů mění.

Nyní již ale ke konkrétním výsledkům. Zlatou příčku obsadil nepřekvapivě Vladko Dobrovodský. Tento týden je to poprvé, kdy Vladkovi náskok neklesl, nýbrž narostl. Vlado se umístil na zlaté příčce se 45%. Jeho náskok se tento týden zvýšil oproti minulému týdnu o obrovských 13%. Na druhém místě máme Pavlínu, ta tentokrát postoupila vůbec poprvé až na stříbrnou pozici. Minulý týden byla Pavlína třetí za Thomasem, nyní ho předběhla a umístila se tak na druhém místě. I Pavlíně vrostl počet procent oproti minulému týdnu, a to o 4%. Na třetím místě se umístil vypadnuvší Thomas Castello, který získal stejně jako minulý týden 12% hlasů.

Skokan tohoto týdne (v tom pozitivním slova smyslu) je Vladko. Naopak tím negativním skokanem je Lucie, které klesly oproti minulém týdnu procenta o 4%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 6 TÝDEN
1. Vladko – 45 % (vzestup o 13 %)
2. Pavlína – 15 % (vzestup o 4 %)
3. Thomas – 12 % (stejně)
—————————————
4. Nikol – 8 % (stejně)
5. Eva – 7 % (sestup o 1 %)
6. Lucie – 4 % (sestup o 4 %)
7. Jan – 4 % (stejně)
8. Romana – 3 % (sestup o 3 %)
9. Ladislav – 3 % (sestup o 1 %)

Co říkáte na výsledky? Souhlasíte s jednotlivým pořadím či nikoliv? Další, v pořadí sedmé hlasování, spouštíme zítra.