VyVolení 2013: Popularity poll – 5. týden

vyvolení 2013 6-10-2013

Přinášíme konečné výsledky. Celý uplynulý týden bylo možné na tomto webu zasílat hlasy do ankety Popularity Poll 2013, ve které diváci volili nejsympatičtějšího hráče letošní série. V této anketě jste tak mohli dát hlas tomu, komu v reality show VyVolení 2013 nejvíce fandíte a je váš velký favorit na vítězství.

Tento týden dorazil opět velký počet anketních hlasů, bylo to tentokrát přes sedm tisíc (konkrétně 7237 hlasů), což je o dva tisíce hlasů více než minulý týden. Děkujeme Vám za projevený zájem.

Průběžné hlasy v anketě nebyly vidět, aby nedocházelo k ovlivňování průběžných výsledků. Každý týden zde toto hlasování znova a znova spouštíme, abychom viděli, jak se pořadí soutěžících v rámci týdnů mění.

Nyní již ke konkrétnímu pořadí. Zlatou příčku obsadil i tento týden Vladko Dobrovodský. Vlado se umístil na prvním místě s 32%. Zatím každý týden Vlado vyhrál, avšak vždy s určitým poklesem než předcházející týden, tentokrát Vladkovi klesl náskok o 1%. Na druhém místě máme novou tvář, dostal se zde totiž poprvé někdo jiný než Nikol Trojanová. Tím, kdo se umístil tento týden na stříbrné příčce, je Thomas Castello, který získal 12% všech hlasů v anketě. Minulý týden obsadil Thomas třetí příčku hned za Vladkem a Nikol, čímž si minulý týden vysloužil titul Skokan týdne.

I na třetím místě tento týden máme další novou tvář, umístila se tam Pavlína, která získala 11% hlasů a tento týden tak získala titul Skokan týdne ona. Lze předpokládat, že Pavlína získala hlasy fanoušků Mirky, která již v soutěži není. Pavlína si oproti minulého týdne polepšila o čtyři příčky. Naopak Skokanem týdne v negativním slova smyslu je Nikol, která se posunula z druhé příčky z minulého týdne až na příčku čtvrtou. Celkově se Nikol tento týden posunuly sympatie televizních diváků o 6% dolů, a tím se tak tato soutěžící tento týden vůbec poprvé ocitla mimo TOP3.