VyVolení 2013: Popularity poll – 4. týden

VyVolení 2013 - Výsledky - 4. týden

Foto: www.vyvoleni-2013.cz

A je to tady. Celý týden jste mohli hlasovat do ankety Popularity Poll, která se vás ptá na nejsympatičtějšího hráče vily. Do tohoto hlasování přišlo opět velký počet hlasů, přes pět tisíc hlasů (konkrétně 5220 hlasů). Vy, čtenáři našeho webu, jste mohli hlasovat pro toho, komu v letošní sérii reality show VyVolení 2013 nejvíce fandíte.

Průběžné výsledky byly celou dobu zakryté, aby nedošlo k ovlivňování nově příchozích hlasujících. Každý týden zde toto hlasování nanovo spouštíme, abychom viděli, jak se jednotlivé sympatie k soutěžícím letošní série průběžně mění. Pojďme si tedy říci, kdo tento týden vyhrál.

První místo získal opět Vladko Dobrovodský. I tento týden jeho náskok před ostatními VyVolenými patřičně klesá. Již minulý týden si Vladko pohoršil o 5%, nyní to je o dalších 4% dolů. Minulý týden měl Vladko 37%, nyní má 33%. Na stříbrném místě se umístila Nikol Trojanová, ta si pohoršila o 1% hlasů. Minulý týden měla 15%, tento týden 14%. Největším skokanem tohoto týdne je Thomas. Ten se umístil na třetím místě. Minulý týden měl pouze 5% hlasů a skončil na sedmém místě, tento týden je hned v TOP3. Jedná se tak o největší vzestup ze všech soutěžících. Na čtvrtém místě skončila Mirka, která minulý týden byla na bronzové příčce (10% hlasů), tento týden ji předstihl Thomas.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ – POPULARITY POLL – 4. TÝDEN

1. Vladko – 33 % (sestup o 4 %)
2. Nikol – 14 % (sestup o 1 %)
3. Thomas – 13 % (vzestup o 8 %)
—————————————
4. Mirka – 12 % (vzestup o 2 %)
5. Pepa – 7 % (nově ve vile)
6. Lucie – 6 % (sestup o 2 %)
7. Pavlína – 6 % (sestup o 1 %)
8. Eva – 5 % (stejně)
9. Romana – 3 % (stejně)
10. Ladislav – 3 % (sestup o 1 %)

Jak se vám výsledky pro tento týden líbí? Souhlasíte s jednotlivými pořadími či byste některá místa popřehazovali? Další hlasování, k pátému týdnu VyVolených zahájíme zítra.