Popularity Poll – 11. týden (poslední den k hlasování)

vyvolení 2013 online 11-11-2013


Foto. VyVolení-2013.cz


Reality show VyVolení 2013 se přehoupla do svého jedenáctého týdne, což znamená, že nás čeká i další hlasování do ankety Popularity Poll. Každé pondělí spouštíme nové hlasování, ve kterém můzete projevit své sympatie k jednotlivým soutěžícím. V reality show VyVolení 2013 zbývá už pouze šest hráčů. Jeden z těchto šesti hráčů vyhraje pět milión korun a stane se tak absolutním VyVoleným letošní čtvrté série. Kdo to bude?

Zatím všechna hlasování vyhrává Vladko. Na druhém místě je Pavlína a na třetím se vůbec poprvé umístila Romana..Výsledky zatím posledního hlasování můžete vidět zde. Uvidíme, jak si u Vás povede zbylá šestice soutěžících. Zahlasovat můžete opět pro jakéhokoliv soutěžícího, který stále zůstává v soutěži. Průběžné hlasy nejsou vidět, aby nedocházelo k ovlivňování nově příchozích čtenářů. Výsledky oznámíme opět v neděli.


Do ankety již nebyla zahrnuta ani jedna z Regin, které reality show VyVolení 2013 minulý týden opustily. Pokud chcete sledovat aktuálně reality show VyVolení online, odkaz na živý stream najdete v sekci Kde sledovat.