VyVolení 2013: Popularity poll – 10. týden (VÝSLEDKY)

vyvolení 2013 vysledky online

Foto: vyvoleni-2013.cz

Reality show VyVolení 2013 má před sebou už pouhé tři týdny. Soutěžící překročili svůj desátý týden ve vile. Na konci každého týdne jsou známy výsledky hlasování ankety Popularity Poll. Celý tento uplynulý týden bylo možné zasílat hlasy do této ankety podle toho, koho máte ze soutěžících v reality show VyVolení 2013 nejraději.

Tento týden dorazilo do ankety 3 332 hlasů, což je více než minulý týden. Děkujeme opět za každý hlas, který jste odeslali.

Průběžné hlasy v této ankety jsou vždy zahalené, aby nedošlo k ovlivňování průběžných výsledků. Každý týden zde tuto anketu od znovu spouštíme, aby bylo zobrazeno, jak se pořadí hráčů v rámci jednotlivých týdnů mění.

Pojďme si tedy ukázat výsledky 10. týdne. Na prvním místě skončil opět Vladko Dobrovodský. Vlado získal v tomto hlasování 49%. Na stříbrné pozici místě skončila stejně jako minulý týden Pavlína, která obdržela 15% hlasů. Na třetím místě se umístila vůbec poprvé od začátku show Romana, která získala 9% všech hlasů.

Skokan týdne (v tom pozitivním slova smyslu) je Romana, které narostl výsledek oproti minulém týdnu o 5%. Naopak tím negativním skokanem týdne je Regína, které klesly hlasy oproti minulému týdnu o 5%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 10. TÝDEN
1. Vladko – 49 % (nárůst o 12 %)
2. Pavlína – 15 % (pokles o 3 %)
3. Romana – 9 % (vzestup o 4%)
—————————————
4. Jan – 7 % (stejně)
5. Lucie – 6 % (stejně)
6. Eva – 5 % (pokles o 2 %)
7. Zdena Regína – 5 % (vzestup 2%)
8. Regína – 4 % (pokles o 5%)

Souhlasíte s těmito výsledky či nikoliv? Na vaše reakce se těšíme opět pod článkem. Další, v pořadí jedenácté hlasování bude zahájeno opět zítra.