VyVolení 2013: Podívejte se na plánek vily

Televize Prima oficiálně zveřejnila podrobnosti vily VyVolených, která již brzy příjme nové hrdiny letošní série. Vila VyVolených bude stát v areálu filmových studií na Barrandově a bude se velmi podobat vilám, na které jsme již z minulých ročníků reality show VyVolení zvyknutí.

Asi největší novinkou ve vile VyVolených je rozdělení ložnice na dvě místnosti. První z nich má postele pro osm osob a druhá ložnice bude mít postele pro čtyři osoby. Důvod rozdělení není znám. Buď se jedná pouze o jakousi technickou úsporu prostoru, nebo televize Prima zamýšlí již nyní provádět během letošní série VyVolených tkz. twisty, kdy například v jedné ložnici bude luxusní nábytek a v druhé budou VyVolení spát na zemi. (podobné twisty jsou v americkém a britském Big Brotheru na denním pořádků).

Další odlišnost od původních vil VyVolených je to, že na zahradě nahradí místo venkovní vířivky bar. Podobnou věc jsme viděli již v reality show Hotel Paradise, kdy měli soutěžící bar kousek od bazénu, takže mohli slavit takřka nepřetržitě během dlouhých nocí nehledě na to, zda ostatní soutěžící spí či nikoliv.

Stavební práce na nové vile už začaly. Již brzy vám přineseme první fotografie.