VyVolení 2013: Outsider Láďa prohrál v duelu s oblíbeným Honzou

vyvolení 2013 vyvolení online 18-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Právě skončil v pořadí sedmý duel reality show VyVolení 2013, ve kterém proti sobě bojoval outsider vily Láďa proti vilou oblíbeném Honzovi. Jednalo se o vůbec první duel obou soutěžících. Láďa získal nejvíce palců v rámci úterního Zúčtování, a tak si včera během sedmé Výzvy vybíral svého soupeře. Jako svého protivníka zvolil Honzu, dle jeho slov soutěžícího, který se projevuje stejně málo jako on. Jeho taktika se mu nevyplatila.

Láďa, nejméně oblíbený obyvatel vily, byl poražen v duelu Honzou, kterého chtěla většina soutěžících zpět. Láďův návrat si přála pouze Romana. Jeho návrat si nepřála ani Lucie, největší kamarádka Ládi, která během jeho odchodu brečela. Láďa strávil ve vile celkem 57 dní. Regína, jediná kartářka ve vile, předpověděla podle tarotových karet návrat Honzy.

Průběžné výsledky se měnily v následujícím pořadí:

  • 39% – 61%
  • 43% – 57%
  • 42% – 58%
  • Dle výsledků Honza vedl po celou dobu duelu, jako vítěz si tak odnáší modrý šátek imunity. Jak jste s výsledkem tohoto dnešního sedmého duelu spokojeni? Chtěli jste zpět do vily více Láďu nebo Honzu? A jak moc vás dnešní výsledek potěšil či znechutil? Vyjádřit se můžete opět v naší tradiční anketě.


    Výsledek duelu se podruhé v historii reality show VyVolení 2013 neshoduje s výsledky na našem webu, ve ve kterých vedl Láďa nad Honzou. Poprvé se výsledky neshodovaly při duelu Thomas a Mirka. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit v sekci Kamery v horní liště menu.