VyVolení 2013: Nejedou vám online kamery v Androidu?

vyvolení 2013 online kamery android Spousta fanoušků a díváků se ptá, proč nejde sledovat online kamery reality show VyVolení 2013 na přístrojích, které běží v operačním systému Android. Jedná se o zařízení jako smartphony, iPady a další.

Musíme přiznat, že ani nám nejdříve online kamery na našich mobilech nefungovaly. Po několika pokusech se to ovšem povedlo a my vám přinášíme návod, jak můžete reality show VyVolení 2013 sledovat na svém mobilním telefonu například v posteli nebo v nudných hodinách ve škole. Důvodem, proč online kamery nelze sledovat na přístrojích operačního systému Android je chyba, která se vyskytuje u jednotlivých internetových prohlížečů mobilních přístrojů. Návod, který je zde zmiňován, je v souladu se všemi oficiálními podmínky sledování online kamer této reality show a nijak neporušuje žádné autorské práva.

Jako první vejděte ve svém mobilním přístroji do oficiální aplikace Obchod Play, odkud si oficiálně stahujete jednotlivé aplikace do svého mobilu či iPadu. V této aplikaci dejte hledat slovo „Puffin browser“. Ihned po napsání vám to najde v seznamu výsledků vyhledávání aplikaci Puffin Web Broeser Free. Stáhněte si tuto aplikaci a nainstalujte – je to zdarma a legální. Po nainstalování tuto aplikaci spusťte a do do horní lišty napište oficiální adresu televize Prima www.vyvoleni.cz, kde se online kamery nacházejí, a kde televize Prima oficiálně nabízí tento bezplatný kamerový stream. Po načtení této stránky máte hotovo, můžete sledovat.