VyVolení 2013: Nové Zúčtování již zítra, dorazí i Thomas?

vyvolení 2013

Foto: iPrima.cz

AKTUALIZOVÁNO. Včera proběhlo neplatné Zúčtování, které bylo moderátorkou Terezou Pergnerovou anulováno kvůli domluvě čtyř soutěžících vyřadit osobu, která již nechce být ve vile. Jelikož nám televize Prima zatím nezveřejnila žádné informace o tom, jak bude show dále pokračovat, musíme koukat na partnerská média, se kterými televize Prima spolupracuje.

Jedním z partnerů TV Prima je bulvární deník Super.cz, který jako první oznámil před třemi měsíci příchod reality show VyVolení zpět do Česka. Často jsme mohli v minulosti na tomto serveru vidět novinky z letošní série VyVolených, které byly zařazeny do denních článků na tomto bulvárním serveru. Pokud bychom tedy měli porovnat všechna bulvární média jako je Blesk.cz, Extra.cz a další, Super.cz z nich vychází jako nejdůvěryhodnější.

A právě Super.cz zveřejnil dnes dva články, které informují o dalším průběhu reality show VyVolení 2013. První z nich píše:

„Ve čtvrtek proběhne nové zúčtování a zároveň i výzva, Zdena je definitivně ze hry venku,“

Pokud Super.cz mluví pravdu (což tak v minulosti v rámci reality show VyVolení 2013 vždy konal), čeká nás tedy nové Zúčtování. Varianta, že by do duelu byli automaticky posláni dva soutěžící ze čtyřčlenné aliance, kteří hlasovali pro odchod Zdeny, tak nejspíš nebude zrealizována (za předpokladu, že bulvární článek píše pravdu).

Na bulvárním webu ovšem vyšel dnes i druhý článek, který byl dlouhou dobu na hlavní straně nejnavštěvovanější české stránky Seznam.cz. V něm se spekulovalo nad návratem Thomase Castella, o kterém se spekuluje již něco přes dva týdny. Titulek druhého článku zní:

Šok ve VyVolených: Pergnerová vyrazila z vily vypalcovanou Zdenu. Vrátí se Thomas?

Dále se ve článku píše:

,,Ve hře je i hodně drsný trest pro VyVolené – návrat Thomase Castella do vily, což by soutěžící hodně těžko rozdýchávali, ale celá show by zcela jistě získala nový náboj.“

Uvidíme tedy, co vše se během zítřejšího dne udá. Ve svých rukou to má nyní televizní produkce, která má nelehký úkol, a to vytěžit z této neobvyklé situace maximum. Držíme palce. Aktualizace: Po zveřejnění tohoto článku TV Prima oficiálně potvrdila zítřejší Zúčtování, které bude v rámci Výzvy.